Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Engem is megronthatott?

Engem is megronthatott?

Figyelt kérdés
Volt egy baràtnôm akinek ha bàrmi féle problémàja volt rögtön kuruzslòkhoz szaladt,még a szerelmét is meg rontatta. Igyekeztem tàvol tartani magamtól de tapadt mint a kosz. Új év elôtt elèg jòl alakult az èletem, de a csaj elkezdet a hàtam mögött kibeszèlni én megharagudtam rà azóta is kerülöm(kb 1hònapja), låtni se akarom,a telót se veszem ha hiv,ha jön letagadtatom magam(még van pofàja el is jönni). Most meg kész katasztrófa az egész minden. Se pasi, se baràtok, se pénz. Engem is megronthatott?
2011. febr. 13. 12:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Menj el te is egy boszorkányhoz: ha leszedi rólad, akkor háromszorosan fog visszaszállni a csajra.
2011. febr. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Bretso ***** válasza:
62%
Neked még szükséged sincs rontása, te alapjáraton hülye vagy.
2011. febr. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

13:06

lègyci kimélj meg a baromkodàsodtól!

2011. febr. 13. 13:29
 4/9 anonim ***** válasza:
2. :D
2011. febr. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez egy önbeteljesítő dolog. Ha hiszel benne, sokat stresszelsz rajta, szarul érzed magad miatta. Aztán ezt az érzést betudod a rontásnak. Ha nem foglalkoznál ilyen marhaságokkal, nem lenne hatással rád. Ezzel csak magad rontod el az életed.
2011. febr. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk nem hiszek benne. Inkàb imàtkozok a Jò Istenhez, minthogy kuruzslòkra halgassak, az este nem tudtam aludni és csak úgy àtfutott az agyamon ez a dolog.
2011. febr. 13. 14:11
 7/9 anonim ***** válasza:

Dzsízüsz. Milyen emberek vagytok ti?:D Te imátkozol, (én d-vel szoktam), ő kuruzslóhoz járó sátánfattya...


Megrontás: nem tudom mennyire volt mély a kapcsolatotok, de ha hozzádért ott, akkor igen, meg vagy rontva.

2011. febr. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
nehezen ronthatott meg, mert a rontás, mint olyan nem létezik... valami rosszul jött ki, te bedumáltad magadnak, hogy megrontott, és innentől már nincs megállás. Ne a boszihoz rohanj, hanem próbálj meg önerődből felállni, keress új barátokat!
2011. febr. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Segitsen meg az Isten, hogy jó útra térj! Ámmen!
2011. márc. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!