Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Írna valaki valós "bájital"...

M@x kérdése:

Írna valaki valós "bájital" recepteket?

Figyelt kérdés

Igen idézőjelbe írtam nehogy megint az legyen ami ebben a főkategóriában általában...

Na mindegy kezdem is, tudom hogy vannak olyan növények amik képesek hatni az emberre, na ilyenekre lennék kíváncsi, csak sokra együtt aminek erős a hatása!


2011. jan. 6. 18:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
ha nem valami mágikus sz@rt akarsz kotyvasztani, akkor miért ebbe a kategóriába írtál?
2011. jan. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
azt akarok, de áhh, itt ígyis úgyis szórakoznak az ezós emberekkel:(
2011. jan. 6. 18:42
 3/20 anonim ***** válasza:
Homeopátia. Abban gyakran alkalmaznak gyógynövényeket, és levan írva a hatásuk. Nézz utána, és keresd meg, hogy melyik hasznos. Pl. tudjuk, hogy a hagyma tisztítja a májat. Amúgy nem létezik olyan növény, se semmi, amitől pl. beléd szeret valaki, mert akkor a nálunk okosabbak rég hatalmas piacot csináltak volna. Mondjuk halálos főzetek vannak, rengeteg növény káros annyira, hogy pl. az égő leveleinek füstjét belélegezve öröklétre szenderüljünk. Rengeteg táborozó halt már meg úgy, hogy azthitték a tábortűzre bármit rátehetnek.
2011. jan. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
"vannak növények amik hatással vannak az emberre" ez így van, és logikusan megmagyarázható hogy miért. akkor hogyhogy azt akarsz? :D
2011. jan. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Dehogy szórakozunk, azért vagyunk, hogy segítsünk. Itt találsz bővebb infókat erről a témáról:

[link]

2011. jan. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

hmm

engem is érdekel

2011. jan. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
89%

Juharfa fátyolkája, bikornisszarv-őrlemény, pióca, meghajtófű, disznópázsit, szárított bumszalagbőr, és egy darabka abból akivé vélni akarunk.

A hatása egy órán át tart, a fogasztója egy másik személlyé változik de csak külsőleg. A meghajtófüvet teliholdkor kell szedni, a juharfátyolkát pedig 21 napig kell párolni.

2011. jan. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
a koktélos nem volt humoros, de azt köszönöm hogy válaszoltok
2011. jan. 6. 19:16
 9/20 A kérdező kommentje:
a százfűlé-főzetes: köszönöm de én olyanra gondoltam amit meg is lehet csinálni!
2011. jan. 6. 19:17
 10/20 A kérdező kommentje:
khm, lhm, fiú vagyok
2011. jan. 6. 19:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!