Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A démonok/ördögök egy sima...

Spyke93 kérdése:

A démonok/ördögök egy sima idézéskor is paktumot akarnak már mint ha csak beszélget ni is akarsz velük?

Figyelt kérdés
Szkeptikusok meg takarodjanak a jó .....
2011. jan. 6. 18:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
33%
takarodjanak a debilek inkább
2011. jan. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Szkeptikus vagyok, de megpróbálok segíteni abból, amiket itt olvastam. A démonok valahol máshol vannak, és azzal, hogy te iderángatod őket, nem tehetik a dolgukat, vagy amit akarnak. Ha nincs paktum, akkor nincs semmi, ami meggátolja abban, hogy ártson.


Amúgy démonok nincsenek, csak a könyvekben és filmekben.

2011. jan. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
eskü nem akartam beírni, de mikor láttam, hogy takarodjunk, hát.... TI MEG KERESSETEK FEL EGY JÓ ORVOST, DE MARHA SÜRGŐSEN;) elmebajosak.....
2011. jan. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Meg idézem Flauros-t és legyilkoltatom vele az összes szkeptikust HAHAHA
2011. jan. 6. 19:09
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
te jóóó isten, köszönöm neked kérdező az előbbi hozzászólásodat. hatalmasat nevettem:D:D:D
2011. jan. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Sose köss paktumot. Vannak módok a kényszerítésre. Például: elkészítesz egy pecsétet, ami a démon jelét tartalmazza, és ha idézés közben azt ütöd, akkor a démon azt a bőrén érzi.

De legyél óvatos, amikor elküldöd, ellenőrizd, hogy tényleg elment-e. Másrészt ha nem vagy elég "erős" a mágia terén, akkor a démon később tervezhet bosszút. (az erősebbtől tartanak)

2011. jan. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom. De ha megidézed Flauros-t és csak beszélgetni akar, akkor küldd át hozzám is, majd csinálok apró sütit és dumcsizunk egy jót. Úgyis itthon vagyok egész nap, még egy fia ördög se néz be hozzám. :)
2011. jan. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

És azt konkétan hogy tudom le ellenőrizni hogy elment-e?

Mert ha újra a nevén szoltiom hogy it vagy-e és csak szimplán nem szól vissza?

2011. jan. 6. 19:54
 9/16 anonim ***** válasza:

Semmi sincs ingyen.

Ha válaszol a hívásodra, általában akar valamit, vagy nem volt elég erős, hogy ellenálljon a rítusodnak, de ez a ritkább eset, és még olyankor is egyezkedni próbál.

Az információ a legdrágább kincs.

Vannak olyan helyzetek, mikor talán öntudatlanul is előhívod, de ha semmi célja nem volt a dolognak, elmegy.

2011. jan. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
ÉS PL MIT AKAR?
2011. jan. 6. 22:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!