Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Létezik olyan hogy valakiben...

Létezik olyan hogy valakiben megvan a varázserő, de nem tudja?

Figyelt kérdés

Az emberek egyre nagyobb felfedezéseket tesznek,de azt még nem tudták megállapitani hogy létezik-e varázserö vagy sem?

Ha igen akkor kiben?hogyan?és mikor?

Az erö nagy tudomány ,és megfejthetetlen.

Ti tudjátok vagy hisztek a varázserö létezésében?


2010. dec. 26. 14:56
 1/6 anonim ***** válasza:

nem is olyan régen volt egy roppant hasonló kérdés ahol egy válaszoló nagyon alaposan ki is fejtette


mindenkiben van varázserő szerűség. az életerő ha másfajta nincs is. ez minden élőben megvan. lehetnek ezeknek nemesebb, erősebb formái is de szerintem, aki él abba minimum van életerő és már ez is varázserőnek számít.

2010. dec. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

az előhívása a bonyolult és ezt sokan megse probálják

és kevesen tudják mit is jelent a mágia!

pl nem azt hogy tüzgömböket szorsz a kezedből

2010. dec. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ismerek egy ilyen embert. Kanalastul villástul meg tudja hajlítani a téridőkontínuumot.

Uri Geller a neve.

2011. jan. 1. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A varázserő egy furcsa kifejezés, én inkább maradok az energia szónál, illetve szilntnél, fejlettségnél, rezgésszámnál. Ha egy emberben magas rezgésszám uralkodik, te szavaiddal élve nagy a varázsereje, akkor serdülő korában rá fog jönni. az csak egy rendkívül különös eset lehet ha nem, de akkor ő valószínüleg sosem fog rájönni.
2011. márc. 12. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
És miből fog rájönni?
2013. júl. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia,szerintem igen,létezik!Mindenkiben van varázserő,csak valakiben jó mélyen elbújik hogy ne jöjjön rá az ember,vagy pedig egyszerűen nem veszi észre,és nem fejti ki azt!Én már csak tudom..Kiskoromban sok furcsa dolog történt velem,amire ma már választ kaptam.Ha tudni szeretnéd ezek a szavak mit jelentenek,szólj és elmondom!
2017. aug. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!