Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Igaz az, hogy ha kapsz valamit...

Igaz az, hogy ha kapsz valamit a sorstól akkor el is vesz valamit? Hisztek ebben?

Figyelt kérdés
Végülis velem így van ez... Amikor szakítottunk a barátommal, akkor elváltak VÉGRE a szüleim, és egészségesen megszületett az unoka tesóm. Amikor meghalt a papám, akkor derült ki, hogy 3 albérlőböl mi kapjuk meg a házat, szóval elköltözhettünk aputól. És az is furcsa, hogy azon a napon ameik napon meghalt papám, épp azon a napon volt az unokatesóm 1-ső szülinapja?? Ez véletlen lenne??? Azt is mondják, hogy amikor elmegy egy lélek, jön egy másik...tudom, hogy uncsim nem akkor született, de mégis akkor lett 1 éves...
2010. dec. 17. 09:48
 1/9 Cory Rose ***** válasza:

Nem hiszek benne mert velem általában csak jó dolgok történnek, nem nagyon emlékszem rá hogy a "sors" bármit is elvett volna.

Ezekben a nagy általánosságokban egyáltalán nem szoktam hinni, mert velem nem történnek meg..

2010. dec. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát én nem tudom már. Mostanában rengeteg mindent és mindenkit veszítek el...ezek után már csak jók jöhetnek.
2010. dec. 17. 10:21
 3/9 anonim ***** válasza:
a gondolat építő erejű,higgy jobb dolgokban
2010. dec. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Gondolkozz fordítva: mikor valamit elveszítesz, a sorstól kapsz egy kis támogatást, ami segítséget nyújt a tovább lépéshez.
2010. dec. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

nem hiszek :)

Azt kapod, amit kérsz, amit a szíved mélyén szeretnél, legyen az jó vagy rossz. Én ebben hiszek.

2010. dec. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én hiszek benne... Velem is így van. A sorstól kaptam egy csomó jó adottságot, tehetséget, de cserébe meg szerencsétlen vagyok és szenvedés az egész életem :P
2010. dec. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
A sors bekaphatja!
2010. dec. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
szerintem csak a nagy büdös káosz létezik
2011. jan. 8. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
alkímia elve ha kapsz valamit adnod is kell cserébe valamit hogy fentmaradjon az egyensúly
2011. jan. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!