Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerintetek ez tényleg valami...

Szerintetek ez tényleg valami " Varázslat" vagy csak a " nagybetűs " Véletlen műve?

Figyelt kérdés

Már nem 1x volt, hogy ha erősen gondoltam valamire, az egy az egyig úgy történt!

Többen állítják, hogy biztos véletlen, de hiszek valahogy benne, hogy valami " mágikus erő" van a háttérben... Kérném véleményeteket!!


2010. nov. 29. 21:29
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
WOW!!! WOOOW!! ti asztán tudjátok Oroszország történelmét... amúgy nem baj hogy írtátok, mert engem nagyon is érdekel... és köszi a válaszokat ! mind kettőt :)))) xD : ))
2010. nov. 30. 15:50
 12/17 anonim ***** válasza:

Elárulom, hogy ami történt, az a vizualizáció miatt van, ha nagyon szeretnél valamit, de mégsem ragaszkodsz hozzá, teljesül...

Nekem bejött, de még nem jöttem rá, hogy hogyan kell alkalmazni úgy, hogy nem véletlenül történik :)

2010. dec. 1. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Azt hiszem Raszputyint megmérgezték, párszor melljkason lőtté és utána bedobták egy folyóba(inkább nem mondok nevet, mert nem vagyok biztos benne, a földrajz soha nem volt a kedvencem). Szóval bedobták egy folyóba, és mikor x nappal később megtalálták a testét, a tüdejében vizet találtak, mint azoknál az embereknél akik vízbe fulladnak. Állítólag. A történet valóságalapjában nem vagyok biztos, de azóta Raszputyinnak kultusza van. xd
2010. dec. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Akkor neked olyan képességed van hogy meg tudod változtatni a valóságot. Nekem is van pár képességem.
2010. dec. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Na! EZ AZ!!! Annak lehet most VICCEN KÍVÜL! annak köze, hogy Március 13. Pénteken születtem? 12:10
2010. dec. 3. 19:42
 16/17 Fényhordozó ***** válasza:

A 13-at már régóta mágikus számnak tartják, de a péntek 13, ha jól tudom, azóta babonás nap mióta 1929-ben egy ilyen napon kezdődött a nagy gazdasági világválság a londoni tőzsde összeomlásával...

Én nem tartom túl valószínűnek, de attól még elképzelhető...

2010. dec. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Mágia nem létezik, ha nem is véletlen, már itt írta valaki a kikövetkeztetést. 13? El sem hiszem, ilyen babonás embereket 2010-ben... Az egy SZÁM, semmi több, egy, az emberiség által kijelölt szám a 13. dolgok megnevezésére, a nap is csak annyi, hogy a Föld fordul egyet a tengelye körül. Nézd már a dolgokat racionálisan. A Vénuszon 243 földi napig tart egy vénuszi nap. Most akkor, ha lenne rajta élet, mindenki, aki az alatt a 243 nap alatt születik, rendelkezne "mágikus" erővel?
2010. dec. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!