Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerintetek ez tényleg valami...

Szerintetek ez tényleg valami " Varázslat" vagy csak a " nagybetűs " Véletlen műve?

Figyelt kérdés

Már nem 1x volt, hogy ha erősen gondoltam valamire, az egy az egyig úgy történt!

Többen állítják, hogy biztos véletlen, de hiszek valahogy benne, hogy valami " mágikus erő" van a háttérben... Kérném véleményeteket!!


2010. nov. 29. 21:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%

válasz itt:


[link]

2010. nov. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Nekem is szokott ilyen lenni. már sokszor volt, elfog egy bizonyos érzés és az lesz amit kigondoltam. De eddig csak ilyen találkozások, meg kisebb dolgok jöttek be. még gyakorolni kell.

hát ez a titok. mint az első írt.

2010. nov. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
30%

Ez a új Hanry Potter-es rész véget van?


Csak egy kérdésemre válaszolj és én is válaszolok a te kérdésedre,

Láttad már az új Hanry Potter részt? ( az igazat mond)

2010. nov. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
57%
nekem is van ilyen, hogy pl. ki kell mennem a wc-re, erősen gondolok rá, és kb. 1 perc múlva ki is megyek! vagy pl. azon gondolkodom, hogy lemegyek a boltba sörért, és általában 5 perc múlva már ott is vagyok! képzeld, nekem az egész életem ilyen! egy nagy varázslat!
2010. nov. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Mi köze van a HP7nek ehhez?

írd már le!

2010. nov. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
62%
Utolsó ha használod egy kicsit az eszedet tudsz következtetni. Nem magyaráznám el, ha nem haragszol meg, majd ha a kérdező válaszol a kérdésemre te is megtudod.
2010. nov. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Még nem, de aszt hiszem, a Moovie-n fent van, még készülök, de annyi a dolgom, hogy soha nem jutottam el oda... na most válaszolj te az én kérdésemre!
2010. nov. 29. 21:46
 8/17 anonim ***** válasza:

Mágia nem létezik, igaz az orosz cári család kivégzése előtt ,kivégeszték nem tudom mi a neve segítsetek ! Na mindegy a Cári család egyik gyereke Alexander , remélem jól tudom a nevét, beteg volt és egy varázslót hívtak aki tudta kezelni a dolgokat. Hát ő ezzel befolyást nyert és elkezdtek bajok zudulni a cári családra, amelyeket lenin kivégzett, nagyon sajnálom az esetet, hisze a kis anasztázia is meghalt. Vissza térve a mágiával dus embert többször megmérgeszték lelöték és nem halt meg, utána a vízbe dobták és ott hallt meg vagy magam sem tudom sajnos. Ki tudja mi volt ott?


Nem hinném, hogy erőd lenne, hiszen én is mikor sakkozok meg tudom mondani azt, hogy az ellenfelem mit fog lépni, ez egyfajta jövőbbe látás, hiszen ha gurítasz egy golyót, előre tudod, hogy hova fog gurulni mert az agyad kitudja következtetni. Ez ennyire egyszerű, én véleményem szerint Klassz dolognak tartanám a varázslatot , de sajnos nem létezhet ilyen , csak a tévében és a mesében.

2010. nov. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

diator válasza:


Ha már írsz valamit, kérlek,hogy legalább helyesen tedd azt! Amit meg az orosz cári családról írtál,az iszonyatos nagy baromság. A fiú vérzékeny volt,ezért orvost hívtak hozzá, (Raszputyin)aki meggyógyította a fiukat,ezért nagy befolyást szerzett Miklóson keresztül a politikába,mivel a cár nagyon hálás volt Raszputyinnak,így az az orránál fogva vezethette a cárt. Raszputyin nem volt varázsló, csupán orvos...

Kérdező,bocs a kitérőért,akkor most a kérdésre válaszolok: ez nem a véletlen műve. Általában ha nagyon erősen összpontosítasz,akkor bevonzod azokat a dolgokat az életedbe. Pontosan,ahogy a titok írja. Teljesen mindegy,hogy titoknak,vagy pozitív gondolkodásnak nevezzük,a tény,hogy működik! :)

2010. nov. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Raszputyin aham az az ez volt a neve. Kösz mondtam is hogy segítsetek kösz.


Na szóval igen már emlékszek Vérérzékeny volt de nem tudták meggyógyítani, csak hát kezeltél és hát jobban is volt, de folyamatos kezelésekre volt szüksége.

És hát Raszputyin a mágiával is foglalkozott, szóval egyfajta varázsló volt véleményem szerint. Egyébként meg viszonya volt a cárnővel de ebben nem vagyok biztos.

2010. nov. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!