Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Halodtam egy dolgot, hogy...

Halodtam egy dolgot, hogy hogyan tudnank csabitani? Tobbi lent

Figyelt kérdés
nah szoval azt hallodtam h akit szeretsz annak a poharaba csepentesz a menstruacius veredbol es beledszeret allitolag igaz mert egyik ismerosom kiprobalta es bevallt ...nektek mi a velemenyetek? ( bocs az ekezetekert)
2010. nov. 21. 16:30
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
Cigány vagy?Azok csinálják az ilyen undorító rontásokat.Igen, valószínűleg abból a kultúrkörből való vagy...
2010. nov. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
2010. nov. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:
jaj istenem ....nem vagyok cigany koszonom .. a helyesirassal meg annyit hogy nem vagyok teljesen magyar es letszives ne kritizald.....oroke masba lassatok a hibat ..jaj lol magyarok:-j
2010. nov. 21. 22:18
 24/35 anonim ***** válasza:
NYAMI!!
2010. nov. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
25%

Eredetileg nem a kérdésre akartam válaszolni hanem az előttem szóló b*romnak .


"Figyelj! Ha nem tetszik a magyar nyelv, és ma megyar mentalitás, akkor -hogy egy klassikust idézzek- "El lehet innen menni! Itt lehet minket hagyni...! "

Hol írja le, azt hogy nem tetszik neki a magyar nyelv. A mi nyelvünk a világ legnehezebb nyelvei közé tartozik . Nehéz megtanulni. Lehet Ő jobban tud magyarul mint te angolul vagy németül. Ha valaki nem tud perfekt magyarul vagy diszgráfiás nem írhat internetre ? H*lye idi*ta

2010. nov. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:

Kérdésre válaszolva nem, nem így kell valakit "elcsábítani" . Az egyéniségedbe kell, hogy beleszeressen.

Ez kb az a szint mint ha a fiuk mást tennének a lányok pohárijába.

19 f

2010. nov. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:
jaj en nem akartam megcsinalni es letszives ne legy ilyen raszista velem szemben .....jezusom......
2010. nov. 23. 10:22
 28/35 anonim ***** válasza:
100%

A létszives az légyszives, a raszista az rasszista, a halodtam az hallottam, a csepentesz az cseppentes, a bevállt az bevált.

Egyébként ha hatékony lennék, sem vetnék be ilyen "trükköt", hiszen nemes egyszerűséggel gusztustalan.

2010. nov. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
Hát én épp téged védetelek. Aki téged kritizált annak a hozzászolását időközben törölték az van az idézőjelembe.
2010. nov. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

Kérdezőnek:


Kár a gőzért, engem is kiosztottak a csuhás keresztények, hasonló kérdésekért!-))

Íme egy a sok közül.


http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__magia-okkultizmus__1..

l-egy-csepp-vert-veszek-azzal-biztos-rontast-tudok-ra-kuldeni

2010. nov. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!