Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ebbe a kategóriába miért csak...

Ebbe a kategóriába miért csak olyanok írnak, akik? (lent)

Figyelt kérdés

- meg akarnak valakit átkozni

-őket átkozták meg

- valakinek el akarják csavarni a fejét

- hülyék, akik unatkoznak, és amúgy is hülyeségnek tartják a mágiát


Örültem a kategóriának, mert szívesen segítek a mágiára fogékony embereknek, de rájöttem, itt alig szól valami erről.


2010. nov. 6. 18:55
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
n nem tartozom a fenti kategóriákba :)
2010. nov. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
gyakorikerdesek.hu...... szented mié gyakorikerdesek?mert a tudatlan illetve lusta emberek ahelyett h. belegondolnának másoktol kérdezgetnek.....de ez szerintem nembaj mert ezért van ez az oldal.....
2010. nov. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Azért, mert ebben a kategóriában csak olyanok tesznek fel kérdéseket, akik...
2010. nov. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
33%
..annyira képtelenek beilleszkedni a való világba, hogy muszáj hülyeségeket kitalálniuk, hogy felépítsenek maguk köré egy álomvilágot.
2010. nov. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

"Azért, mert ebben a kategóriában csak olyanok tesznek fel kérdéseket, akik...

..annyira képtelenek beilleszkedni a való világba, hogy muszáj hülyeségeket kitalálniuk, hogy felépítsenek maguk köré egy álomvilágot."

Ezek szerint te is ilyen vagy. Mi közöd van ahhoz, hogy másnak, milyen a világnézete, ha te nem hiszel benne?

2010. nov. 10. 10:07
 16/19 BenQs ***** válasza:
Én azt értem h a mult embere babonákkal meg istenekkel meg másvilággal magyrázta azt amit nem értett.... Mivel a mult embere (hogy is mondjam finoman) Buta volt.... viszont a mai világban már mindent értünk mindent tudunk...Akkor miért kapaszko ilyen Butaságokba. Miért nehéz elhinni h nem a sátán kényszetrit minket rosszra hanem az emberek nagy része ilyen elcseszett. És azért látogatom ezt a témát mert én még mindég nehezen tudom elhinni h vannak olyan meberek akik 500 évvel el vannak maradva.
2010. nov. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Mi köze a Sátánnak bármihez is? Ez nem Vallás kategória. Csak a keresztények, vagy a részben keresztények hisznek a Sátánban.
2010. nov. 18. 07:59
 18/19 BenQs ***** válasza:

Látod ezért irkál a magamfajta józan ember a magadfajta sötöt elmélyü embernek. Még csak azt sem sikerült fel fognod h mit akartam írni... ???

de segitek lásd milyen kedves vok:

Röviden azt írtam le H vannak a magad fajta bomlott elmélyü személyek akik hisznek valami marhaságban. És mi azért cseszegetünk benneteket. Igy érted? C

2010. nov. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Regen a gyermekekre jobban odafigyeltek a Szulok es a nagyszulok es neveltek Oket a tudasukkal, az akkor meglevo tudasukkal elegitettek ki a kivancsi gyermeknek az erdeklodeset.

Ma ez mar nem igy van. A szulok tobbet dolgoznak, a rendszer is megvaltozott, es igy a Szulok is sokkal jobban megvannak terhelve lelki teren, s igy elhanyagoljak a sajat gyermekuket. Nem beszelve arrol,hogy talan a szulo sem tudna valaszt adni a gyermekenek, vagy pedig a szulo is tudatlan ezen a teren pl.

Tehat marad a gyermeknek a TV, ahol vagy a Josokat fogja nezni, vagy pedig a filmeket, ami masrol sem szol, mint a demonokrol, a szellemekrol.

En igy gondolom, hogy nem bantani kellene ezeket az embereket, mivel valoban van olyan, Akit a tudatlansaga fog ide vezetni, de van olyan is, Aki unatkozik, vagy pedig az, Aki MINDENT jobban tud, Mindenkinel!

2010. nov. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!