Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ebbe a kategóriába miért csak...

Ebbe a kategóriába miért csak olyanok írnak, akik? (lent)

Figyelt kérdés

- meg akarnak valakit átkozni

-őket átkozták meg

- valakinek el akarják csavarni a fejét

- hülyék, akik unatkoznak, és amúgy is hülyeségnek tartják a mágiát


Örültem a kategóriának, mert szívesen segítek a mágiára fogékony embereknek, de rájöttem, itt alig szól valami erről.


2010. nov. 6. 18:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
71%
Én is jártam már így.
2010. nov. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
82%
Egyetértünk.
2010. nov. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ebbe a kategóriába még olyanok is írnak, akik azt hiszik, hogy minden hülye álmuk jelent valamit.
2010. nov. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem az ezotériába, hanem a mágia és okkultizmusba. Amúgy minden álomnak van jelentése, de az egyénnek kell arra rájönnie, hogy mi, mert más honnét tudhatná?
2010. nov. 6. 20:14
 5/19 anonim ***** válasza:
Miért, mégis mit kellene itt kérdezni?
2010. nov. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Miért, csak a jót szeretnéd olvasni?

A Gonosz is élni akar!

2010. nov. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

"Miért, mégis mit kellene itt kérdezni?"

Ha ezt nem tudod magadtól, nem értem, mit keresel itt.

2010. nov. 6. 20:54
 8/19 anonim ***** válasza:
Akit komolyan érdekelnek ezek a dolgok, nem itt fog kérdéseket feltenni, vagy válaszokat írogatni.
2010. nov. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Miért ne írnék válaszokat? Kérdéseket persze nem teszek fel, mert amit keresek, tudom, hol keressem, de mi legyen azokkal a tapasztalatlanokkal, akik nem, Amúgy meg akkor tök fölös kategória.
2010. nov. 6. 21:58
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok szemelyisegnek tudsz igy is segiteni, attol fuggetlenul, hogy valoban meglepo nehany kerdes, de ott mar lehet erezni a kerdezo eretlenseget pl.

Az igazi segitseget pontosan ezeknek a szemelyisegeknek tudod adni igy es ilyen formaban,

hiszen a tudatlansaguk miatt kepzelik el, hogy rontas, vagy atok miatt kerultek a nem kivant helyzetbe,

vagy a koteseknel, mar szinten segitesz azzal, amikor elmagyarazod azt, hogy ez eppen nem ugy mukodik.

De igen nagyon sokaknak tudsz segiteni. De ha mar 1-2 lelket is megmentettel, mar az is komoly eredmeny nem gondolod?

2010. nov. 7. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!