Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Markos Editről vélemény?

Markos Editről vélemény?

Figyelt kérdés
okt. 6. 17:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az ki ?
okt. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Jó marka van
okt. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Az elmúlt időszak életem talán legnagyobb kihívása volt. Egy harmadik fél lépett be a képbe, és úgy éreztem, hogy minden, amit a feleségemmel felépítettünk, egy pillanat alatt darabokra hullik. A fájdalom és a bizonytalanság szinte felemésztett, és azt hittem, nincs visszaút. De valahol mélyen mindig éreztem, hogy nem adhatom fel, hiszen a szeretetünk túl értékes ahhoz, hogy elengedjük. Hosszú és küzdelmes úton haladtunk végig, rengeteg fájdalmas pillanat volt, de végül visszakaptam őt.



Rájöttem, hogy néha a megoldás nem ott van, ahol elsőre keresnénk, és hogy van, amikor olyan segítségre van szükségünk, amire nem is gondolnánk. Ma újra boldogok vagyunk, és még erősebb a kapcsolatunk, mint valaha. Ha szeretnéd tudni, hogyan sikerült mindezt elérnünk, és mi segített abban, hogy visszataláljunk egymáshoz, írj nyugodtan privátban, szívesen megosztom a történetünket."

okt. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3. Ezt a kamusztorit mindenhol terjeszted?


https://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__joslas__12820354-a-..


Van pofád lehúzni a szerencsétleneket? Nem félsz Istentől?

okt. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!