Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Tapasztalatok érdekelnének...

Tapasztalatok érdekelnének szerelmi kötéssel kapcsolatosan hogy kinek mennyi időn belül működött? Stb Kérem aki nem hisz benne tartsa tiszteletben a hitem és tartsa meg a negatívumokat magának

Figyelt kérdés

tegnap 15:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem működött. Sz*rt sem ér az egész.
tegnap 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem működött nekem se. Többet is csináltattam különböző személyekkel, de egyik sem ért semmit.
tegnap 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Kedves Vezető ***** válasza:
A pénz a legjobb kötelék, a szerelem elmúlik, szeretetté alakul ideális esetben.
tegnap 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Működhet legalábbis én hiszek benne de ha nem teljesedsz ki először önmagadban a akkor a kötés sem fog tudni
tegnap 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
2-es valaszolot szeretnem kerdezni hogy szemelyesen voltál csinaltatni vagy telefonon keresztul? En szemelyesen voltam korulbelul ket es fel hete egyenlore meg nem nagyon van eredmeny de azt mondtak hogy meg varjak egy kicsit mert egy kis ido kell ennek
tegnap 20:21
 6/7 anonim ***** válasza:
Fonaltól is függ. Nekem a két sima egy fordított jön be leginkább. Sálat akár egy nap alatt, pulcsit egy két hét, attól függ, mennyi szabadidőm van.
tegnap 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez is a pénzkidobás egyfajta módja.
ma 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!