Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mit jelent a 888 szám ilyen...

Mit jelent a 888 szám ilyen kontextusban? (Név számmisztika)

Figyelt kérdés

Szerettem volna megváltoztatni a vezetéknevemet, több okból is.

Édesapám elhagyott, így nem szerettem volna az ő nevét viselni, emellett eléggé szegény körülmények között élünk Budapesten. Öreg a házunk,a telek hidegek.

Eddig az évig nem fordítottam ekkora figyelmet a számmisztikának. Pár hónapja egy kedves hölgytől kértem segítséget, hogy a karrier és pénz szempontjából melyik családnevet vegyem fel.

Elkezdodott egy hosszú és nehéz procedúra. Dédmamám nem itt, hanem Felvidéken született. De szerencsére a születési anyakönyvi kivonata honosítva lett, így fel tudtam venni a nevét, megoldódott minden.


Lényeg: Amikor felvettem a nevét (a név száma is 8) az 2024.08.08 volt.

Ilyen kontextusban (2+2+4=8) a 888 (plusz a név 8) utalhat arra hogy jobb anyagi helyzetbe kerülünk? El szeretnénk adni a házunkat és új életet kezdeni picit messzebb, jó körülmények között.


Köszönöm a segítségeteket! ☺️



szept. 17. 15:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát mindenképp gyökeres megújulást jelent 3 szinten..Anyagi/fizikai,lelki és szellemi,de ez nem numerológia,hanem üzenetként fogható fel (mivel ekkora véletlenek nincsenek, hogy a teljes neved száma + a dátum) pl: Angyali számoknak nyugodtan utánanézhetsz ha annyira ragaszkodsz hozzá. :)

De a numerológia minden egyes számot összead, amíg a végeredménynek egyet kap, kivéve a dupla mesterszámokat..

Nyilván a névszámok is rezgés így információ értékűek de nem keverjük a dátummal sem, csak ha szintén üzenet jellegűek..


Külön rákereshetsz a 8-asra is,sok sikert az új nevedhez.. :)

szept. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. ☺️
tegnapelőtt 06:52
 3/4 A kérdező kommentje:
Meg annyit, hogy bízom benne tényleg így van. Nem tudjuk mennyi tüzelőnk lenne itt télre, ráadásul anyukám több mint 30 év után először munkanélküli. Hiába van vezető végzettsége, 25 év szakmai tapasztalata, nem tud elhelyezkedni. Kiskutyánkat kb 6x műtötték gégebénulással, autó is rossz. A nem kellő barátok és család is leválik rólunk. Szó szerint minden változik, ennyire padlón még nem voltunk a 24 évem alatt. 😅
tegnapelőtt 08:11
 4/4 anonim ***** válasza:

Akkor ennél már csak jobb lehet. :) Vigasztaljon a tudat, hogy középiskolai történelem tanáromat nemrég láttam viszont Auchan vevőszolgálatosként, de a legutóbb pl. a Tescóban lévő idős hapsi pénztáros nézett ki úgy az újjoncos kapkodásával,mint akit most állítottak be az ügyvezetői székből..annyira jól vasalt volt és gyanúsan ápolt :)


Szóval mindannyian küzdünk most..A rokonok,nem megfelelő barátok leválása meg aszem elkerülhetetlen, amikor értékrendek, jövőt építő szándékok ütköznek egymással,(ráadásul a teljes életszínpad átrendeződőben),erről én is sokat mesélhetnék..


A dátum ameddig viseled az új nevet, mindenképp meghatározó, az egy újjászületés volt..

tegnapelőtt 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!