Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi lehet a 14-es szám jelentés...

Mi lehet a 14-es szám jelentése, és mit jelenthet, ha minden nap, szó szerint minden órában ezt a számot veszem észre valahol (pl. mikro hullámú sütőn, fali órán, mobilon)?

Figyelt kérdés
Annyit még érdemes tudni erről a számról, hogy a lassan 4 éve elhunyt édesanyám legutáltabb, leggyűlöltebb száma volt. 14-én született, és minden hónap 14-ére valami rosszat várt. Nem olyan rég óta ezt a számot látom szinte minden órában hol a telefonomon, hol a mikro sütőmön, hol a falon, és mintha ez a szám üzenni akarna nekem valamit - talán édesanyám próbál üzenni nekem, ha pedig rákoncentrálok, nagyjából 2 dolog ugrik be gondolatban: "szeretlek", és hogy "állandóan figyellek téged"- ami bevallom, néha zavaró is tud lenni. Elképzelehtő, hogy tőle jöhet egyfajta üzenet? Vagy talán csak puszta pszichológia lehet az egész, vagyis hogy amire koncentrálunk, általában azt vesszük észre a leggyakrabban?

júl. 31. 11:29
 1/7 anonim ***** válasza:
64%

"Elképzelehtő, hogy tőle jöhet egyfajta üzenet?"


Nem képzelhető el. Confirmation bias, milliószor leírtuk már.

júl. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
23%
Próbáld ki nyugodtan, ha mostantól mondjuk a 7-es számra koncentrálsz erősen, azt fogod észrevenni mindenhol...
júl. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
45%
Rossz a kategória, ez a kérdés nem a reinkarnációról és karmáról szól.
júl. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Édesanyád megszűnt létezni abban az állapotban és formában, mint mikor élt. Biztosan nem fog "üzengetni" neked. Amikor meghalunk, talán ez az energia ami bennünk testesült meg, visszaolvad a kollektív végtelenbe, mint az esőcsepp az óceánba, de az már nem ugyan az, itt már nincs személyiség ami üzenetet küldene nekünk. Remélem érthető. Máskülönben igen, a figyelmed most tudat alatt figyel erre a számra, és ha havi egyszer látod, akkor is nagy dobra vered. Az alapján amit elmondtál ezt tudom rá reagálni. Lehet, hogy nincs igazam. :)
júl. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
A 3-as vagyok, most már rendben van, át lett helyezve ebbe az alkategóriába.
júl. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

tegnap 12:22

A-a.

Nem jön be.

Akárhogy koncentráltam, akárhogy figyeltem nem ment, akkor is a 35-ös szám jött elém sorozatosan, pedig tényleg nem figyeltem oda és más számot, 11-et próbáltam el kapni és annak energiát adni.

Talán, ha 1x sikerült.

Mégis a 35 jött végig, majd utána a 36 egy ideig, és a 9-el is jártam már így.

aug. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Nàlunk 14-es a farhát kódja.
aug. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!