Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogy kell Vonzás Törvényének...

Hogy kell Vonzás Törvényének 12 pontját értelmezni?

Figyelt kérdés

1. A tiltás létrehoz.(nem értem)


2. A tagadással állítasz.(nem értem)


3. Aminek ellenállsz, az hat rád.(nem értem)


4. Amitől félsz, az bekövetkezik. (Ez egyértelmű)


5. A teremtéshez tér kell.(nem értem)


6. Ami téged vonz, azt te is vonzod.(nem értem)


7. Amit elfogadsz, attól teret kapsz.(nem értem)


8. Amiről van egy képed, arra képes vagy.(nagyjából érthető)


9. Csak akkor kaphatod azt, amit akarsz, ha tudod mi is az.(érthető)


10. Nem kell, hogy kutass a szeretet után, amikor abból vagy. (érthető)


11. A karma titka:” Ami körbe megy az körbe jön”.

(nem értem)

12. Amit megosztasz másokkal, azt meghálálja az Univerzum.(érthető)


Minden pont mellé leírtam, hogy érthető vagy nem.


szept. 10. 21:27
 1/4 A kérdező kommentje:
Hogy kell megosztani másokkal valamit, youtube vagy google hirdetésekkel vagy hogy?
szept. 10. 21:30
 2/4 Grimfox ***** válasza:

Az első négy pont ugyanaz. Hatás, és ellenhatás. Amire figyelmet, energiát fordítasz, az ugyanakkora erővel hat rád. De nem teljesen pontosak az állítások. A tiltás nem hoz létre semmit, de kapcsolatba kerülsz miatta azzal, amit megtiltasz(mert minimum gondolsz rá). A tagadással nem állítasz, ugyanaz a helyzet, mint az első pontban. A harmadik pont összefoglalja az első kettőt. Erőt fektetsz be valamibe, ezért a befektetett erővel azonos ellentétes hatás hat rád. A negyedik sem teljesen igaz, de ugyanúgy az a lényege, hogy figyelmet fordítasz egy gondolatnak(a félelem tárgya), és emiatt, a vonzás törvénye szerint létrehozod. Ez nem teljesen igaz de van olyan lehetőség, hogy így legyen.

Az ötödik nagyjából annyit tesz, hogy annak amit akarsz, kell egy neki megfelelő közeg, ahol megtörténhet, létrejöhet. A hatodik pont az első pontokban leírtak ismétlése. Amire figyelsz, és erőt fordítasz, az hatni fog rád, ugyanazzal az erővel, csak ellentétes irányban(feléd "mozogva"). A hetedik az, hogy amivel nem ellenkezel, az nem lesz többé akkora akadály, mint amikor még ellenálltál. A nyolcadik nem teljesen igaz. A lényege nagyjából az, hogy amit pontosan el tudsz képzelni, az elérhető, de ez ebben a formában nem igaz. A kilencedik is hasonló jelentésű, mint a nyilcadik. Pontos elképzelés kell, hogy azt érd el, amit akartál. A tizedik egy modern ezós mondás, ami nem fedi a valóságot. De jól hangzik.

A tizenegyes lényege nagyon hasonló, mint a korábbiaké. A cselekedeteid következménye mindig visszatér hozzád. A tizenkettedik is egy jól hangzó, de nem igaz, modern ezoterikus ferdítés. Valami olyasmi jelentése van, hogy ha másokkal megosztod amit elérsz, és amid van, azt meghálálja az univerzum, de a tizenegyes pont a valóságos ez esetben. Nem az univerzum hálálja meg, hanem egyszerűen a cselekedeteid következményét látod. Ami még a legjobb szándék esetén sem feltétlen pozitív. Adni nem mindig jó, és nem adni nem mindig rossz.

Így leírva még sosem láttam, de már értem, miért csak kevesen sikeresek a "vonzás törvényének" használatával. Sok a hiba, és ferdítés, és túl ködösen fogalmaznak meg egyszerű dolgokat.

szept. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Berci mágnes vagyok
szept. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Leginkább azt kell érteni, hogy mikor fojtasz vissza és mikor szabadítasz fel.


És onnantól kezdve tök mindegy az egész.

szept. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!