Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Otthon hogy tudnek varazslatot...

Otthon hogy tudnek varazslatot csinalni gyertyaval? Latni szeretnek vkit holnap Milyen szoveget kell hozza mondanom?

Figyelt kérdés
szept. 9. 08:32
 1/7 anonim válasza:
100%
Abrakad-abra :D
szept. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Pumber89 ***** válasza:

Gyertya ehhez nem jó sajnos. Termit kell hozzá (legalább 1,5 kg) és csillagszóró.


(Egyedül csináld egy elhagyatott betonplaccon.)

szept. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Awatpr0 ***** válasza:
68%

Szellem, vagy démonidézésre gondolsz? Démont számtalanszor idéztem már elő, sokféle varázslatot tudok, a yunghappijahibihubi-t kell sokszor mondanod akkor kicsike démonok jelennek meg, de a katicafejű kétéltű kobolddémont is meg lehet idézned, de arról nem adhatok tájékoztatást.

Viszont otthonról nem lehet varázslatot csinálni, mert azt megérzik a démonok, erre egy közeli állatkert lehet alkalmas, mert általában állatok bőrében szoktak megjelenni.

Ha szellemidézésre gondolsz, akkor egy fehér lepedőt kell magad elé ledobni. És ha nem esik le, akkor sikerrel jártál

szept. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Guggolj le, dugd fel magadnak a gyertyát, és békaügetésben brekegve mondd el hússzor az illető nevét.
szept. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Mond azt hogy abraka dabra, aztán gyere fel még egyszer gyakorira, kérd meg itt az embereket hogy írjanak egy négy soros versikét, aztán rohanj ki az utcára (előny ha pucéran) és cigánykerekezd körbe az utcát. Közben ordibáld a négy soros verset amit itt tanultál. Te nem biztos hogy látni fogod a kívánt illetőt, de ő egészen biztosan téged... (A tévében amikor bemutatják a közveszélyes őrülteteket, ha ezt mind megcsinálod biztos hogy benne leszel :) )
szept. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%
Tüzoltót szeretnél látni?
szept. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy ne csinálj semmiféle varázslatot,mágiát!!! Én tisztának, fehérnek mondott mágiát csináltam, bár ne tettem volna. Az életem omlott össze. A mágia veszélyes és sokan azt mondják, sosem fehér.Ne akarj nagy árat fizetni.
szept. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!