Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogy lehet szexuális mágiát...

Hogy lehet szexuális mágiát és szerelmi kötést kioldani?

Figyelt kérdés
júl. 23. 09:21
 1/8 anonim ***** válasza:
11%

Attól milyen mágia által lett létrehozva a kötés.

Ezeknek van egy ceremonális jellege amivel az adott erőt a természetből Univerzumból segítségre hívják.

Vagy más felsőbb szellemi szférákat segítségül hívó mágia lett igénybe véve.

Mert az oldásnál kötelékmegszakításnál a rítus bemutatásánál ezeknek fontos szerepe van.

Ha netről csináltál valamit mert olvastál róla 10 mondatot akkor semmit sem kell csinálnod mert nincs hatása.

júl. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem én csináltam és nem magamnak ,de erős
júl. 23. 13:40
 3/8 anonim ***** válasza:
35%
Engem komolyan érdekelne,hogy mit érzel kérdező?Mik a gondolataid így,hogy kötésben vagy?
júl. 24. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Ügyike vagy, jár a gumicsont! 🦴
júl. 24. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
35%
Szakemberrel, úgy ahogy rá tették
júl. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 lewega ***** válasza:
28%
Én hülye, eddig azt hittem, hogy a 21.században élünk, de e kérdés alapján rájöttem, hogy a sötét középkorban! Legalábbis egyesek fejében az van!
júl. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
36%
6. Háháááá, ez jóóó!! 😄
júl. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
50%
Nincs olyan hogy mágikus kötés. Ez egy placebo hatás, amit egy magát szakembernek nevező egyén kuruzsló szertartás keretében elhitet valakivel. Ha elhiszed működik, ha eldöntöd, hogy ez holnaptól nem érvényes, akkor meg is szüntetted... 😊 Éppen most vettem le rólad! Szívesen. (Húszezer lesz. 😊)
júl. 30. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!