Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Igaz, hogy a cigányoknak és...

Igaz, hogy a cigányoknak és zsidóknak sok az okkult tudásuk?

Figyelt kérdés

Ott van a cigánykártya, a cigányátok pl. A cigányoknak sok okkult tudásuk van.


A zsidóknak ott vannak a grimoárok, kabbala. Lehet egy csomó dolog amiről nem tudok.


A cigányoknak vagy zsidóknak van több okkult tudásuk?


júl. 22. 15:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
83%
Nem bár a cigányok nagyon babonásak meg hisznek a kártya jóslásban is
júl. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
100%
Cigányok szó szerint semmit nem hoztak az indiai bölcsességből. Kb annyi maradt nekik hogy valami spirituális lénytől kéregethetnek nem anyagi dolgokat, de ezt is nettó rossz szándékból próbálján kevesebb sikerrel alkalmazni. A rák egye ki... Kezdetű imájukat mindenki ismeri aki látott már cigányt, és ennek sok köze azért nincs a buddhizmushoz szerintem.
júl. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
74%
A zsido kabbala nagyon osi, nagyon misztikus, meg kell hozza tanulni a heber ABC-t. En is most gyakorlom, bennem vannak zsido genek is, igy jogosult vagyok az istennevek hasznalatara. Jol jonne mar egy kis hatalom... :))
júl. 25. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Azt mondják a zsidóknak nagy hatalmuk van, téged 13 as kihagytak vagy mi történt ? :)
júl. 29. 17:54
 15/16 anonim ***** válasza:
14 Én csak félvér vagyok. :)
júl. 30. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

A három fő zsidó vallás: farizeus, esszénus, szadduceus


A farizeus tömegvallás mint nálunk katolikus

Az esszénus a fehér mágia és az angyalok vallása. A valás európai egyházának vezetője is egy zsidó


[link]


A szadduceusok pedig fekete mágusok, gyakorlatilag sátánisták.

Tőlük eredeztethető a zsidó világelit jelenlegi hitvallása.

aug. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!