Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogy lehet szerelmi kötést...

Hogy lehet szerelmi kötést megtörni? Illetve ilyen tudat módosító varázslatot amikor a párja valakinek egy papucs lesz ,mint egy szotfogado robot?

Figyelt kérdés
júl. 20. 20:51
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Hoppá az egyetemes tudomány vajon hogy lehet szubjektív?
júl. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
50%
Hol állítottam ilyet?
júl. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Hogy lehet szubjektív az hogy hogyan és miért vagyunk itt hiszen a tudománynak erre már kellett volna választ találnia


Már ha minden megmagyarázható tudománnyal

júl. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Egy válasz nem érkezett pedig nem tudomány szekcióba írtam a kèrdest.

Fafejű pogányok, látszik már mennyire pogány lett Magyarország , sók ateista és szektás .

Szólj egy sátánista mágusnak próbáld ki 😂

Azt csinál veled amit akar aztán hol lesz a tudomány 😂😂

júl. 21. 14:00
 15/22 anonim ***** válasza:
Jaa, hogy a tudomány, a logika és az észérvek szerinted szektás és sátánista dolgok, bravo. #13 Húzzál vissza általános iskolába mélyebben tanulmányozni a szövegértést, mint olyat, mert az látható módon nem megy neked.
júl. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Ja igen ha nem tud válaszolni akkor én “húzzak vissza” az általánosba. Wow
júl. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
#16 Mégis mire válaszoljak, ha egy összetett mondatot sem tudsz értelmezni?😂
júl. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 Szervizmérnök úr ***** válasza:
26%

"Egy válasz nem érkezett pedig nem tudomány szekcióba írtam a kèrdest."

Sok válasz érkezett.

Te olyanokon nem tudsz elgondolkodni, hogy egyes kérdések nem állnak meg a tudomány szekcióban, ezért azokat áthelyezik, vagy eleve jobban jársz, ha az Ezotériába teszed.

De szerintem ezt nem úgy kellene felfogni, hogy ezek egyenrangú szellemi / értelmi / értelmiségi szintek.

Ha egy kérdést letaszítanak az Ezotériába, az egy alacsonyabb tudásszint. Tudod, középkor, sötétség, ilyesmi.

Ennek a józan ész szerint az lenne az indoka, hogy a tudomány szekcióban nem kell vállalhatatlan butaságokkal fárasztani a közönséget.

Tehát ez nem úgy megy, mint láttam olyan furcsa felfogást, hogy például egy hozzám hasonló fizikus alkatnak az Ezotéria szekcióban tilos lenne még válaszolni is, avagy kötelező lenne mindenkit meghagyni a maga sötétségi fokozatában.

Nem tudok ilyen szabályzati pontról, itt bárki válaszolhat egy kérdésre, ha egyébként nem sérti a helyi vagy általános fórumos etikettet.

Nincs sehol előírva, hogy a sötétség támogatott.

júl. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Kezdesz felhúzni te tojás.

Sötét vagy és pogány.

Tyúk eszű.

Szarom le te mit hiszel de a kérdésre nem válaszoltál.

Egy, annyit se tudsz mi a hitt , az emberek hitte sose volt tudomány legyen az keresztény, iszlám , vagy bármi.

Kettő , ha valaki orvos n fog házat tervezni akkor minek írsz hülyeséget

Bizony te vagy sötét fafejű azt hiszed amiről nem tudsz nem létezik

Tehát akkor ha valaki lapos föld hívő akkor lapos lesz a Föld mert nem hiszi el a valóságot 😂

Mondtam próbáld ki és meglátod.

Ja és nem helyezték át a kérdést ide írtam.

És azon kívül tudományos eszközökkel is bizonyított, például megszállt házakban a semmiből 10 fokot is csökken a hőmérséklet vagy nő.

A hőmérő az tudományos mert látom abba vagy szerelmes.

De van Magyarországon is több ördögűző menj beszélj vele hátha megmutatt egyet

júl. 22. 14:01
 20/22 A kérdező kommentje:
És a kérdéseket a téma alapján csoportosítják
júl. 22. 14:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!