Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogy lehet szerelmi kötést...

Hogy lehet szerelmi kötést megtörni? Illetve ilyen tudat módosító varázslatot amikor a párja valakinek egy papucs lesz ,mint egy szotfogado robot?

Figyelt kérdés
júl. 20. 20:51
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Megtöri a szerelmi kötést?
júl. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Szervizmérnök úr ***** válasza:
44%

Ezek csak beleképzelések, önmagát erősítő butaságok, ne törődj vele...

Például fizetsz a szélhámosnak, aki varázsolja a kötést és utána visszamegy a partner. Te azt hiszed, hogy a szakmunkás jól végezte a munkáját, de garantálom neked, hogy semmi hatása nem volt rá.


"amikor a párja valakinek egy papucs lesz ,mint egy szotfogado robot?"

...amúgy is az lett volna, nem tudod bizonyítani az akaratátvitelt. Ilyen ugyanis nem létezik.

júl. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Egy, mindig válaszolnak olyanok akik szerint nem létezik ,nem értem miért.

Kettő , bárcsak én is ezt mondanám de én megjártam rendesen...

Ha Istenben hiszel akkor tudod létezik a gonosz

Abból következik a fekete mágia , démoni erők stb stb

Szóval nagyon is létezik

Erről könyveket olvastam és én is tudnék írni egy regényt már

Persze van aki csaló és azért nem ér semmit

júl. 20. 22:09
 4/22 anonim ***** válasza:
50%

Könyveket olvastam én is, az egyikben lementek a Föld magjáig, ahol óriás pókok és dínók éltek, a másikban pedig szónyegbe szőttek egy egész varázsvilágot és benne négy nemzetséget.

Abban volt kívánságteljesítő zakó is.

júl. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 Szervizmérnök úr ***** válasza:
42%

Itt bárki válaszolhat, a szabályok betartása mellett. Aki ismeri a fizikát, az tudhatja, hogy nincsenek ilyen rejtett átvitelek, démoni fikciók, ezek középkori butaságok.

Gondolkodási hibák vannak. Te azt hiszed, hogy ez meg az, azért van, amit te elképzelsz.

De ha felteszed magadnak a kérdést, hogy milyen szintű képzettséggel rendelkezel, annak mennyi köze van fizikához, matematikához, kémiához, informatikához, akkor milyen alapon akarsz leszólni másokat, akik ebben jobban otthon vannak, meg jössz ilyen bulváros / konteós / haszonszerzős / bolondok által írt könyvekkel, ami semmit nem számít, méltatlan még az említése is, ezek nem tudományos források.


[link]


"A megerősítési torzítás az embereknek azon hajlandósága, hogy azokat az információkat részesítsék előnyben, amelyek igazolják saját prekoncepciójukat (előfeltételezéseiket) vagy hipotézisüket, tekintet nélkül az információ igaz vagy nem igaz voltára. Ennek eredményeképpen, az emberek szelektíven gyűjtenek bizonyítékokat és hívják elő emlékeiket a memóriából, valamint torzított módon interpretálják az információkat. A torzítások különösen az érzelmileg jelentős kérdéseknél, valamint a már megerősödött, igaznak tartott kognitív tartalmak esetén jelennek meg."

júl. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
Sehogy.
júl. 21. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Viccesek vagytok

A Vatikán ordoguzoje könyvet olvastam.

Itt van az amikor a tudomány azt hiszi legyőzte Istent és a Sátánt 😂😂

Általában ezek az okosok vagy szerencsések és nem kapnak fekete mágiát vagy tönkre teszi őket mert ők aztán nem hisznek semmiben .

Vagy kérdezz meg pár ördögűző papot amikor lebegnek , szeget köpnek hogy a démonok meghaltak a középkorban ✝️😂

júl. 21. 07:39
 8/22 anonim ***** válasza:
0%
Nana, ülj le, egyes. Szervizmérnök úr, értékelem az igyekezetet, de teljesen felesleges itt a tudományt felhozni, mert ezeknek annyi közük van hozzá, mint mackósajtnak a brummogáshoz. Csak azt az egyszerű tényt nem képesek felfogni, hogy a tudomány empirikusan bizonyított tényeken alapszik, addig nincs miről vitatkozni, ha valaki szerint egyesek "lebegnek , szeget köpnek". Utóbbit mi bizonyítja? Felvételek? Én is láttam már horrorfilmet, de az más műfaj, köze nincs a tudományhoz. Klasszikus esete annak, amikor valaki inkább a homokba dugja a fejét.
júl. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Csak azt az egyszerű tényt nem képesek felfogni, hogy a tudomány empirikusan bizonyított tényeken alapszik,


Akkor hol van a nagy tudomány amikor válasz kellene a legalapvetőbb kérdésekre, mint pl hogy miért hogyan és miből vagyunk itt?

júl. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
50%
"mint pl hogy miért hogyan és miből vagyunk itt?"😂😂😂 A miértre nyilván nem válaszolhat a tudomány, hiszen az szubjektív elképzelés kérdése, hogy miért. A hogyanra pedig jelenleg is számtalan válasz létezik. A "miből" pedig szintúgy visszavezet az első mondatomra, szintén szubjektív. A tudomány pedig objektív, és ez nem kis különbség.
júl. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!