Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Kinek melyik szerelmi kötés...

Kinek melyik szerelmi kötés vált be és körülbelül mikor kezdett hatni?

Figyelt kérdés
júl. 18. 18:59
 1/7 anonim válasza:
38%
Próbáld a bilincset, azonnali tartós hatást érsz el vele😁🤣
júl. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
Pénzmágia sok nőnél bejön. Én tuti azzal probálkoznék. Ha jól sikerül életed végéig marad.
júl. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nő vagyok kedves utolsó.
júl. 18. 20:15
 4/7 anonim ***** válasza:

Többféle mágikus irányzat foglalkozik a kötésekkel.

Mivel ez általában nem két ember összhangban történő döntése hanem csak egyik fél akarja a mágiának nem a fehér változatát jelenti.Ugyanazt az Univerzális erőt hívja segítségül minden irányzat csak más módszerekkel éri el hogy hasson a kötés.

Ezt nagyon hosszú lenne itt kifejteni több könyvet írtak már a témában pár mondatban nem lehet elmagyarázni főleg nem úgy hogy laikus megértse.

Páran ismerik ezt a tudást csak nem biztos hogy akarnak segíteni másokon.

Az ilyen kötéseket jól érdemes átgondolni mert erős vonzást hoznak létre és legtöbbször addig tart míg aki készítette oldást nem hoz létre.

júl. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
21%
Attól függ mit vagy hajlandó feláldozni érte kérdező.
júl. 19. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
28%
Nekem csináltak kötést. 2 hét után már hatott.
júl. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
0%
Kis testmozgás-> jó alak , finom föztöd többet ér bármilyen csaló-kuruzsló banya mahinációinál.
júl. 22. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!