Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Tapasztaltatok már olyat,...

Tapasztaltatok már olyat, hogy valami elkezdett hozzátok beszélni?

Figyelt kérdés

Valami zaklat engemet ami beszél hozzám.

Rámállítottak pszihiátriai gyógyszereket, de semmi hatása max a sexuális teljesítményemet rontja.


Ez valami entitás ugye?

Voltatok már így?


júl. 18. 17:43
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Szedjed a gyógyszereidet, de ha nem hatnak jelezd az orvosodnak!
júl. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Persze, fogyasztottam már... sajtos kiflit, amitől beálltam.
júl. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sajnos nem, pedig nagyon próbálkoztam :/ Amúgy tudsz vele kommunikálni? Nem értem az emberek ilyenkor miért nem próbálják meg. :D hát nem ez kéne legyen az első?
júl. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kerdezd meg tole,ki o es mit akar.
júl. 19. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem tapasztaltam, de vannak, akik hang útján tudják érzékelni őket. Ha a pszichés betegség teljesen kizárható, akkor ez van. Én csak láttam jelenéseket. Azt is többnyire "belső látással". Hallani csak azt hallom, ha pl tárgyat mozgat, de azt általában ugye látni is.
júl. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Néha hallom, hogy szólítanak. Olyankor felkapom a fejem és végigjárom a ház lakóit ki volt az. Néha azt mondják, nem ők.

Olyankor arra gondolok, kezdek meghülyülni a tartós magány miatt. De a szemem sarkából néha kiszúrom: sötét árny, áll az ajtóban és bámul. Mikor odakapom a tekintetem, már nincs ott.

Évek óta elzárva keresztények között, hallgatni történeteket a gonoszról, örökös elzártság és bűntudat. Mih. Szerintem bárki a sorsunkra jut ilyen körülmények között. Ilyen lehet a mennyország. Hát köszönöm nem kérek belőle.

Talán igazad van. Néha valaki, vagy valami beszél hozzánk. Kérdezget.


Volt a Sims-ben ez a Társasági Nyúl. Szerintem olyasmi jelenés lehet és az ellen küldték ide, meg ne hülyüljek. Akárki is volt, köszönöm neki.

júl. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
62%

Óvatosan a mezőn!


Vannak olyan növények mik tudnak ilyet csinálni, meg gombák is...

:))))))

júl. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyszer én is hallottam, már jó pár éve volt. Többet azután nem. Csak akkor az egy alkalommal. Én úgy hirtelen megkérdeztem, hogy ki az, erre a családtagok meg, hogy kihez beszélek.
júl. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
41%
Igen, legutóbb akkor, amikor kannásbort ittam Cataflamra.
júl. 21. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!