Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Átok visszavonható?

Átok visszavonható?

Figyelt kérdés

Volt egy barátnőm, aki rosszakat mondott rólam a hátam mögött. Amikor ezt megtudtam, ráraktam egy rontást. Sokáig örültem is, hogy beteg lett, meg mindenféle rossz érte, de megtudtam, hogy amit mondtak, hogy mondott rólam, azt nem is mondta valójában. Ilyenkor le lehet venni az átkot? Hogy lehet feloldani?

Köszönöm előre a segítő hozzászólásokat!


máj. 29. 16:36
1 2
 11/11 Grimfox ***** válasza:

A természetfelettivel nem lehet semmit magyarázni, mert minden, ami létezik, a természet része. A természetfeletti nem a természet felett áll, hanem az érzékek felett. Mivel a természet része, éppen ezért megérthető, és megváltoztatható.

10, a te eseted pont az, amit az első bekezdésben írtál. Végletesen negatívan látod a világot, ami biztos, hogy okkal alakult ki. Ok nélkül nem lesz ilyen senki, és nem születik így senki. Ez egy olyan dolog, ami elkezdődik, és ahogy az idő telik, csak rosszabb lesz, mert újra, és újra megerősíted magadban a nézetet, hogy bizony veled csak rossz történik. Ennek következtében valóban több rossz dolog fog történni veled, mert ha valamihez negatívan állsz hozzá, az nagyobb eséllyel elromlik. Mindegy, hogy munka, emberi kapcsolat, vagy épp az egészséged az, ami elromlik, el fog romlani, mert ösztönösen nem jól fogod csinálni. És hiába szenvedsz tőle, nem tudsz másként működni, mert ez a számodra természetes viselkedés, és gondolkodás. Nem látsz rá önmagadra, ezért nem tudod, hol, és hogyan kellene változtatni, hogy jobb legyen.

jún. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!