Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Átok visszavonható?

Átok visszavonható?

Figyelt kérdés

Volt egy barátnőm, aki rosszakat mondott rólam a hátam mögött. Amikor ezt megtudtam, ráraktam egy rontást. Sokáig örültem is, hogy beteg lett, meg mindenféle rossz érte, de megtudtam, hogy amit mondtak, hogy mondott rólam, azt nem is mondta valójában. Ilyenkor le lehet venni az átkot? Hogy lehet feloldani?

Köszönöm előre a segítő hozzászólásokat!


máj. 29. 16:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%
Ha sikerülne is, akkor az visszaszállna rád. Ne csinálj ilyen hülyeségeket.
máj. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
1 - Ja jó, hát akkor már inkább maradjon rajta mondjuk.
máj. 29. 17:00
 3/11 Grimfox ***** válasza:
65%

Ha van fizikai mementója az ároknak, pl egy baba, amit "voodoo baba" módjára használtál, vagy bármi hasonló, akkor ha azon megtöröd, vagy feloldod az átkot, akkor az eredetin is elmúlik. Ha ilyesmi nincs, akkor egy átoktörő rituáléval le lehet szedni.

Attól, hogy leveszed, nem száll rád vissza, főképp ha megtöröd. Ha rajtahagyod, az károsabb neked is, neki is, mert az átoknak valahonnan táplálkoznia kell. Ha neked elmúlt a rosszindulatod az illető felé, akkor közvetlen belőled fog táplálkozni, ha nem múlt el, akkor közvetve fog belőled táplálkozni. Plusz a rosszindulat is lassan őrli az elmédet.

Ha nem ismersz átoktörő, vagy eltávolító módszereket, keress egyet a neten, ami passzol ahhoz a módszerhez, amit elvégeztél az illetőn, és kicsit igazíts rajta, hogy pontosan azt csinálja, amit akarsz.

máj. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Elég powerful lehetsz ha csak úgy simán sikerül rontást rakni valakire otthon a nappaliban :DD
máj. 30. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
4 De azert a nagy feketemagus a gyakorin kerdezi, hogy kell visszavonni. XDD
máj. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Pedig általában az szokott lenni a válasz hogy átlagemberek nem tudnak átkozni, de most mégis kapja a tippeket hogy mit csináljon :D
máj. 31. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Grimfox ***** válasza:
Mindegy, hogy tudnak e, vagy sem. Ha az átkozó azt hiszi, sikerült, és a dolgok miatta történnek, akkor mindegy, hogy igaz, vagy nem. Ugyanaz az eredmény az átkozó félre nézve. Ugyanez a megátkozott esete. Ha azt hiszi, el van átkozva, akkor rossz dolgok fognak vele történni. Ha nem hiszi, hogy elátkozták, sőt, kifejezetten elutasítja a lehetőségét, akkor még ha valakinek sikerülne is összehozni bármi működőt, nem sokat érne el vele.
jún. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Volt egy barátnőm, aki rosszakat mondott rólam a hátam mögött. Amikor ezt megtudtam, ráraktam egy rontást. Sokáig örültem is, hogy beteg lett, meg mindenféle rossz érte,


Vegyük úgy hogy igaz a kérdés

Nyilván abban én sem hiszek hogy random emberek tudnak átkozni

Viszont a kérdező mégis ezt tapasztalta. Vajon véletlen lenne? Kicsit túl erős lenne véletlennek


Az meg azért sosem lesz igaz hogy minden csak a hozzáállson múlik


Rengeteg dolgot nem tudunk befolyásolni. És vannak emberek akikkel annyi minden hihetetlen rossz történik hogy azt már nem lehet arra fogni hogy csak ő áll így hozzá, vagy hogy belőle fakad minden szerencsétlenség.


Mert nincs olyan ember aki midig toppon lenne, mással mégsem történik tized annyi rossz


Ergo egy átok kizárt hogy csak azon múljon hogy hogy all hozzá az átkozott meg az átkozó

jún. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Grimfox ***** válasza:

Nem csak azon múlik. A valódi átok legalább is nem. Ami csak azért csinál bármit is, mert a szenvedő elhiszi, az kizárólag a szenvedőtől függ. Átot létrehozni nem olyan egyszerű, de aki elhiszi, hogy csinált egy átkot, az azt fogja látni, hogy a másikkal rossz dolgok történnek. Ami igaz is. Mindenkivel történnek rossz dolgok. De ha direkt azt keresi valaki, hogy mi minden történik a másikkal, akkor jobban fog figyelni a rosszra, mint a jóra, mert a vágya az, hogy rossz történjen. Ugyanennek a fordítottja is igaz. Ha valaki átkozottnak, vagy szerencsétlennek érzi magát, azt fogja látni, másokat sosem ér baj, csak őt. Holott másokat is bőven ér rossz, de nem merülnek bele az önsajnálatba, és inkább keresik a megoldást.

Aki képes meggyőzni egy másik embert, hogy megátkozta, az olyan, mintha tényleg megátkozta volna, mert a másik ember hite kínozni fogja őt. De ez nem valódi átok, inkább önsorsrontás, mint azok esetében, akik a saját szerencsétlenségükről vannak meggyőződve. Az igazi átok nem függ sem az elkövető, sem a szenvedő fél hitétől. Kizárólag az akaraterejüktől.

jún. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem pont az ezotéria témában kellene elismerni hogy igenis vannak különbségek emberek között. Szerencse tekintetében

Mert amiről most beszélünk az már csak pszichológia. Aki pozitív az csak a jót látja aki meg negatív az csak a rosszak.

De vannak olyan emberek akiket az ág is húz és amit már csak a természetfelettivel lehet megmagyarázni.


És vannak olyan emberek akiknek tényleg születésüktől fogva semmi gondjuk és ezt még ők maguk is bevallják.

Ma pont láttam egy macskás videót amiben a gazdi pont azzal büszkélkedett, hogy csak ezen a macskán keresztül veri meg egy kicsit az élet, mert eddig az egész élete maga volt a csoda és minden mindig magától megoldódik…


Kicsit rosszul is leszek mikor ilyet olvasok mert velem az ellentettje van. Ez csak egy banális példa.


Nyilván erre van a karma kitalálva, én rossz voltam eddig mindig, az említett macskás lány meg nagyon jó, ettől függetlenül még nehéz elviselni a különbséget az én szerencsétlen és más nagyon szerencsés élete között.


És ezt nem lehet materialista módon kezelni.

jún. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!