Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » "Üdv van itt olyan személy?"...

"Üdv van itt olyan személy?" aki a Sátanizmus valamilyen ágazatát valja magáénak?

Figyelt kérdés
Azért tettem fel e kérdést mert rengeteg ágazat van még is sokban előfordulnak közös vonások egy idelye már kutakodok ebben a témában (fontos hogy ne balhé legyen itt a cél hanem eszmecsere egymás tudása és tapasztalata megosztása kérek mindenki tartsa tiszteletben más vallását ezen a körön belul) keresztény papolást pedig nem kérek köszönöm szépen :)

2023. nov. 17. 07:41
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Nergalról is vannak feljegyzések,hogy ő Molok is volt ésmég több nevei. Sátánnak is elvoleg. Vannak bizonyságaid arról, hogy mégsem egy és ugyanaz a szemêly, aki Sátanként, Luciferként, Samaelkén stb.?
2023. nov. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Satan, Lucifer, Belial és Leviathan a négy elem megtestesítője. Az a személy, aki tiszta szívből cselekszik, csakis a teremtő magasztalása érdekében, a Szent Őrangyala segítségével irányítani tudja ezeket a démonokat, illetve szolgáikat. Mert a jó angyalok alatt vannak a démonok, akik ugyan gyötrik az embereket, de az igaz, tiszta embereknek alá vannak rendelve.

Ajánlom Abra-melin könyvét

2023. nov. 21. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
olvastam. többször. semmi ilyesmi nincs benne...
2023. nov. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Javaslom olvasd el újra, mert benne van hogy a jók, önző érdek nélkül, az isten nevének, hatalmának demonstrációja érdekében használhatja a gonosz szellemeket, köztük a négy főherceget.
2023. nov. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

7


Szia, nem nagyon jön be a rituális mágia, tudnál egy forrást adni a káosz mágiához? Honnan tanultad? Milyen tapasztalataid vannak vele?

2023. nov. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

15-ös

A Káosz mágiának is része(lehet) a ceremoniális mágia, mert maga a Káosz mágia azt jelenti, hogy különféle eljárások, metódusok közül használod azt, ami beválik, ami neked működik, tehát ez lehet ceremoniális elem is.

2023. nov. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

16


Nekem a káosz mágia úgy volt meg a fejemben hogy a körülötted lévő káosz energiát használod ami ugye tudtommal a történt/meg nem történt összes lehetőség energiája.

2023. nov. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

zagyvaság amit írsz, ilyen nincs Abra Melin könyvében. Ne játszd meg, hogy olvastad. Vagy amit olvashattál az internetes kamu.

Nekem az eredeti könyv másolata van meg az egyetemről. de mindegy, szórakozz csak ahogy neked tetszik. ahogy látod a káosz sátánizkus érdekli itt a népet.

2023. nov. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

18


Igen az interneten olvastam de nem ezt írta kb 9-es is le?

2023. nov. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

a 9-es az a káosz sátánizmustvés a saját nézeteit írta le, nen pedig Abra Melin szent mágikus könyvéből idézett. Abra Melin nem is foglalkozott a káosz Sátáizmussal csak az akkori alap Sátánizmussal, amelyet mára gnoszticizmusnak vagy ördögimádatnak neveznénk.

zagyvaság mindaz amit írsz.

2023. nov. 24. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!