Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogy kell azokkal a lényekkel...

Hogy kell azokkal a lényekkel kommunikálni amik Salamon kis kulcsaiban vannak?

Figyelt kérdés
Azt mondják, hogy ezek a lények nem gonoszak, csak a zsidók démonizálták őket.
2022. júl. 4. 14:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha olvastad volna Salamon kis kulcsait, akkor tudnod kellene hogy kell kommunikálni azokkal a lényekkel, és azt is tudnád, hogy nem csak a zsidók démonizálták őket. Bárki is legyen az írója (mert az akadémikusok szerint szinte biztosan pszeudepigrafikus szöveg), ő sem gondolhatta, hogy azokkal a lényekkel biztonságos kommunikálni, mert ha azt gondolta volna, miért tartalmazna a grimoár instrukciókat arról, hogy hogyan lehet biztonságosan kommunikálni azokkal a lényekkel?
2022. júl. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én azt olvastam interneten, hogy a grimoárban vannak olyan instrukciók amik tiszteletlenségnek számítanak.
2022. júl. 4. 15:40
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

És mennyiben tartod hitelesebbnek az gyakoris közönség véleményét? :) Csak kíváncsiságból kérdem.

"Azt mondják, hogy ezek a lények nem gonoszak..." - kik mondják? Miért gondolod, hogy ők tudják jól?

Amíg ennyire hiányos a tudásod, ne akarj kommunikálni senkivel, olvass inkább még nagyon sokat.

2022. júl. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A spirituális sátánisták írták, hogy nem gonoszak. Meg ők írták, hogy a zsidók sok tiszteletlenséget összeírtak róluk a grimoárjaikban.
2022. júl. 5. 04:43
 5/12 anonim ***** válasza:
53%

akkor a spirituális satanisták biztos megírták neked h hogy kell idézni ide csak azért írtál sztem mert csak népszerűsíteni akarod ezt az irányt.

csinálgasd inkább a rituáléitokat. a népszerűsítés úgy sem megy egyikőtöknek sem. a meglévők sem akarnak rituálézgatni s az újak meg pláne nem. ez a népszerűsítés pedig csak egy enyhe s sikertelen próbálkozás.

2022. júl. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%

azt még kritikanak megírnám:

Azazel egy enochiánus démon ( enochianus legyen annyi elég h azok a démonok akik elvileg kedvelték az embereket, de házasodtak emberekkel s így lettek óriás nefilimnek nevezett lények stb.)

csakhogy ezt nem írják a spiritualis sátánisták.


nemcsak Azazel van. több enochianus démon van. a spirituális sátánisták nem sorolnak több enochiánus démont.

valamint amúgy Gabriel angyal is elvileg Sátánnal van.

Enoch katarizmusban vagy hol van megírva.

tehát angyalok is vannak. elég nagy ostobaság h tagadják h vannak angyalok s aztán az a magyarázat is van h a démonok angyalok voltak stb.



idézés nélkül is. spirituális sátánizmus vagy más iranyzat nélkül is barkinek megjelenhetnek. csak sokat kell az adott démonon gondolkozni.

ennyi.


nincs gonosz vagy hű de jóságos. az emberiséget sem lehet így behatárolni. egy adott embert sem.


nincs már velünk dolguk s az embernek meg mi dolga lenne egy démonnal?

ostoba kérdéseket mondani, hallgatni?

ostoba kéréseket mondani s hallgatni?


én csak olvasom a történeteiket, rajzolgatom a pecsétjeiket s azzal elvagyok.

a többi ókori fologgal is, mint mondjuk a görög mitológiaval s istenekkel.

2022. júl. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez a felettem lévő válaszoló mit érezhet? :)
2022. júl. 10. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem gonoszak.

Amúgy kib.szott okosak, bölcsek és látják a jövőt is, csak egyetlen egy gond van velük: BAJKEVERŐK

Én ismerem a módját, hogy, hogyan kommunikáljak velük, de egyszer elég volt. A legjobb, ami történik veled, ha csak korházba kerűlsz, rosszabb helyzetben bele is halhatsz a fa.szságaikba, sőt vétlen ismerőseid halálát is okozhatják ezek a lények.

Valójában ősrégi kőművesek, városépítők lelkének maradványai, akik építettek egy templomot az alvilág urának. Hálából az megengedte nekik, hogy szellem formájában az élők között maradhassanak. Nem azért engedte meg nekik, hogy itt maradhassanak, mert olyan nagyszerű figura volt. Nem, nem ám, hanem azért, mert tudta, hogy ezek elég balhés alakok lelkei, akik maradásuk után is zűröket fognak okozni. Nem érdemes foglalkozni velük, ráadásul a folyamatos kapcsolattartás elég költséges, mert aki ezekkel haverkodik, az kényszert érez rá, hogy részeg vagy el kábult állapotba juttassa magát.

De ha nem hiszed, próbáld ki bátran: Írj nekik egy levelet, dobd a tűzbe és önts a lángokba egy kupica pálinkát vagy szórj utána valami kábítószert. Ne öngyújtóval égesd el a levelet, inkább szabadtéren. Például egy bográcsozás alkalmával. Aztán észre fogod venni, amikor megtalálnak. De ismétlem: inkább ne csináld. Salamoni bölcsesség kell ahhoz, hogy jól gyere ki a dologból. ( tanulmányozd a Bibliát, ha már kezdesz túl mélyre merülni ebben)

2022. júl. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Salamont nem nevezném bölcsnek, mert sok tiszteletlenséget összeírt a grimoárjaiban.


Bibliát meg biztos nem fogok olvasni.


Még is mi a fenének olvasnék bibliát.

2022. júl. 13. 20:39
 10/12 anonim ***** válasza:
60%

Azért, te lökött, mert megismerheted belőle a fószert, akinek a kis kulcsában vannak ezek a lények. Ha olvasol a sorok között, rálelhetsz a válaszodra. Ha ismered a felhasználót, kikövetkeztetheted a módszerét is. Nem bonyolult. Sima profilozás az egész és hamar rájössz a hogyanokra és arra is, hogy mi lett a vége. Betekintesz Salamon lelki világába. Nem neveznéd bölcsnek Salamont, megértem. én viszont téged nem tudnálak bölcsnek nevezni, hiszen a bölcs Salamont ítélted meg. Egy biztos barátom, ő tudta a választ a kérdésre, amit te ide feltettél. Ennyi nyomravezetőt kapsz: [link]

Az út meg lett neked mutatva, ha járni akarsz rajta, akkor tessék!

Rájössz majd idejében, hogy a kiskulcs végig ott volt a kezed ügyében.

2022. júl. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!