Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Van pénz-munka varázslat? Bevált?

Van pénz-munka varázslat? Bevált?

Figyelt kérdés

Kiakasztott a munkakeresés és úgy vagyok vele, miért ne?!

Csináltatok már ilyet? Ha igen, milyet? Hogyan?


2010. szept. 13. 11:09
 1/10 anonim ***** válasza:
ja feng shui is ezt csinálja, valami jó nagy fém tárgyat kell kirakni az asztalra, pl egy teáskannát, vagy egy lábost és jól megtisztítani, hogy csillogjon. Nem hagyni porosodni :)
2010. szept. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
ja van, normálisan keresel munkát, mész dolgozni, lesz pénz. ez a varázslat, millióknak beválik!
2010. szept. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
36%
Van, csak sokat kell hozzá tanulni.
2010. szept. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
58%
Nem, egyáltalán nem kell tanulni. Állj politikusnak, vagy nyiss kocsmát. Sem éhező politikust, sem csődbe ment kocsmát nem látott még a világ.
2010. szept. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Próbálkoztál már agykontrollos módszerrel? Programozz magadnak egy neked megfelelő munkahelyet.
2010. szept. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%

Azt mondják az ember fejlődik...Az ezotériások azt hiszem visszafejlődnek...

Mi lett volna az emberekkel ha mindenki ilyen hülyeségeket kérdett volna?

2010. szept. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk én még milliárdos varázslót nem láttam. Mind valami lepusztult helyen él, még a filmeken is. Kivéve Harry Pottert. Szóval a Vingárdium leviószá működhet.
2010. szept. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én tudom a pénz-munka varázslatot! Kíváncsi vagy rá?
2010. szept. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2010. szept. 15. 07:56
 10/10 anonim válasza:
Varázslat nincs, de a pozitív hozzáállás, és a pozitív gondolkodás mindenképp hasznos. Konkrétan, hogy nem azt mesélem be magamnak, hogy nekem úgysem lesz munkám, úgysem sikerül, hanem az ellenkezőjét. És nem kell megrettenni attól, ha átmenetileg nem olyan munkát végzünk, amiről álmodtunk. Én diplomával dolgoztam már Mc'Donalds-ban, ügyfélszolgálaton és takarítóként is. Ezekből is tanul az ember. Ha mást nem, emberismeretet, egy kis alázatot stb. Sokan lenézik a kétkezi munkát Magyarországon, mindenki diplomás, jó állást akar, rengeteg fizetéssel, de a nagy átlagnak nem ez jut. Sajnos az értékrendünket a médiának sikerült úgy eltorzítania, hogy ha nincs jó állásod, sok pénzed, menő kocsid, plazmatévéd, stb. akkor denki vagy. Az emberi kapcsolatoknak pedig fuccs. Persze nem azt mondom, kell a pénz, ha nem is boldogít, hiánya tehet boldogtalanná. De tudni kell helyükre tenni a dolgokat.
2010. szept. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!