Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Van valamilyen hóvarázsige?

Van valamilyen hóvarázsige?

Figyelt kérdés
Hogy egy kicsit essen a hó...majd nem sokára. Légyszi,ha valami már bejött írjátok le^^
2010. szept. 12. 09:49
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:
ha nem hisztek az ezotériában miért kell írni? hagyd figyelmen kívűl és kész. szánalmas,hogy milyen emberek vannak.
2010. szept. 12. 12:31
 22/35 anonim ***** válasza:
33%
azért írok, mert nem sikerül felfognom azt hogy hogyan létezhetnek ennyire retardál élőlények
2010. szept. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
Egyszerű: HÓkusz-pókusz. Benne is van a nevében. Én minden télen 2 méter havat teleportálok a kertembe a Himalájáról, és vígan síelek. Néha egy-egy jetit is sikerül áthozni, jó háziállat válik belőle. Hát nem cuki?: [link]
2010. szept. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
0%

A kérdező kommentje:

ha nem hisztek az ezotériában miért kell írni? hagyd figyelmen kívűl és kész. ****** szánalmas,hogy milyen emberek vannak. *******


Óriási vagy, még mi vagyunk a szánalmasak? Úbzmeg, ez bitang kemény, hogy nem szakad rád a plafon, kicsi szivem :D


Nembaj, majd felnősz, és rájössz, hogy eddig bilibe lógott a kezed, sok herripottert néztél, és hogy a világ, az élet eszméletlenül másról szól.


Hogy ehhez minél közelebb kerülj, javaslom megkérdezni a szüleidet és az osztályfőnököd is a kérdéses varázsigéről, had derüljön ki, ők is mennyire szánalmasak (a te nézőpontod szerint) :D

2010. szept. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:

Nem ráér még december közepéig???

Remélem nincs ilyen varázsige, mert avatatlan kezekbe kerülve veszélyes dolgokat művelne.

Inkább napsütésvarázsige kellene ide!

2010. szept. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
Beszélj Tél Apóval, esetleg, ha a jeges hideg szelet vágyod, próbáld megidézni a Vendigót.
2010. szept. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:

Idén február 10-ig én is kb ennyire vártam h essen a hó mert nagyon szerettem nézni ahogy esik,azt h olyan szép fehér és h olyankor minden olyan nyugodt...teljesen más érzés..

Aztán azon a napon ez a dolog megváltozott bennem. Volt egy autóbalesetem pont az előtte úgy imádott hó miatt.

Azóta nem várom annyira...

Amúgy a kérdésedre tényleg nem fogsz értelmes választ kapni mert ilyen szerencsére nem létezik...ha létezne elég gáz lenne, mindenki saját kénye-kedvére változtatgatná az időt, senkinek és semminek nem tenne jót :S

Légy türelemmel....esni fog nemsokára!

2010. szept. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
Hát persze, nem vetted még észre, hogy mindenki hóvarászigékkel szórakozik a nyár közepén?
2010. szept. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:
hahaha...
2010. szept. 14. 17:25
 30/35 anonim ***** válasza:

hát én is ezt mondom "hahaha":D

Ne hogy már te legyél felháborodva,mert hülyeségeket beszélsz!Álom világban élsz, ideje lenne felkelni és kinézni a nagy világba.Nem dobálózik senki varázsigékkel...

2010. szept. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!