Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Van valamilyen hóvarázsige?

Van valamilyen hóvarázsige?

Figyelt kérdés
Hogy egy kicsit essen a hó...majd nem sokára. Légyszi,ha valami már bejött írjátok le^^
2010. szept. 12. 09:49
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
hallod én g.cibe suvasztalak ha havat csinálsz te diló :d inkább napsütést és örök tavaszt varázsolj kisanyám
2010. szept. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
Csinálj 2 méteres havat!Lusta vagyok Ausztriába utazni snowboardozni.
2010. szept. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
10:01, 79% mondja jól, csak kihagyta, hogy mindezt a Hősök terén és meztelenül kell előadnod. A siker garantált. A japánoknál annyira bejött, hogy időjárásügyi minisztériumot is létrehoztak, ami szervesen együtt működik a mágiaügyivel, és közösen találják fel a lehatásosabb varázsigéket. Tavaly annyira jól sikerült, hogy Miyazaki tartomány Beppu városában a 40 fokos hőségben egyszer csak kisméretű sárga hóemberek kezdtek potyogni az égből, és azt kiabálták, hogy "egy öccá, szok occó!". A jakumók azzal magyarázták a jelenséget, hogy ez egy eltévedt közép-európai ciklonnak köszönhető egy téves varázsige kapcsán.
2010. szept. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:

ugorj 50 méter magasra és tapsolj

figyelem! a varázslat csak pontosan 10 méteres magasságban működik! felelősséget nem válalunk

2010. szept. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
64%
MENNYI RETARDÁLT ANTISZOCIÁLIS IDÓTA EZOTERIKUS GYÖKÉR VAN OMG!! "HÓVARÁZSIGE"?? BETEG VAGY
2010. szept. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
Csiribí-csiribá, essen a hó most mindjárt!
2010. szept. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
Vingárdium leviószá!
2010. szept. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
100%
Ha már egy kicsit elkezdett esni, akkor felnézel, és ordítasz: "MIVAN G*CI, CSAK ENNYIT TUDSZ???". Bejön...
2010. szept. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
uh-.- annyi elvetemült idióta van...persze h van varázslat!Darálj jeget és dobd ki az ablakon!
2010. szept. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
Esni fog anélkül, hogy Te kérnéd, de majd csak a télen, hisz tudod, mindent a maga idejében. Egyszer úgy volt, hogy valahová mennem kellet, nekem viszont semmi kedvem nem volt hozzá és hangosan dühöngtem, azt mondtam "POTYOGJANAK VÉNASSZONYOK AZ ÉGBŐL"!, persze nem vénasszony potyogott, hanem hóvihar kerekedett,de nekem sajnos akkor is mennem kellett. Annyit azért megjegyeznék, hogy nem agusztusban történt. Sikert a "vénasszonypotyogáshoz"!
2010. szept. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!