Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Lehet átokkal halált okozni?...

Lehet átokkal halált okozni? Melyik az?

Figyelt kérdés
2010. aug. 17. 23:21
1 2 3 4
 21/32 anonim válasza:

Énis próbálkoztam a mágiával, de nem a halállal.Kiakartam próbálni azon akit nagyon utáltam,de nem tudtam megtenni..


NE JÁTSZÁL A MÁGIÁVAL!!!!!!!

2010. aug. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim válasza:

Lehet. Ez a szíved állapotán múlik. Ha sikerül, akkor elég mélyre süllyedtél lelkileg és szellemileg. De biztos, hogy ezt akarod? Nem lenne jobb inkább ha helyre állna az életed és a kapcsolatod? Szerintem igazából ezt akarod. Vagy nem?

Röviden: inkább olvass Bibliát, keresd Jézust. Járj egy helyi gyülekezetbe, ahol úgy érzed, hogy tudnak segíteni.

2010. aug. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
de én nem akarok senkit se megátkozni csak kiváncsi vagyok ennyi. és mivel a közelemben senki nem ért a mágiához gondoltam megkérdezem itt.
2010. aug. 24. 18:59
 24/32 anonim ***** válasza:
csak az a baj ezzel, hogyha te nem is használnád fel erre, sokan elolvashatják, akik igen, elég ha az átkozós, feketemágiás, démonos kérdésekre gondolsz itt az oldalon..
2010. aug. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:
az igaz :/
2010. aug. 26. 18:25
 26/32 anonim ***** válasza:

Ne kivand senki halalat, de ha meg akarsz valakitol szabadulni, kiiktatni az eletedbol, hogy eltunjon, ez dolgozik.



Tepj ki ot szal hajadat, kosd ossze oket fekete cernaval. Rakd be egy feher boritekba. A boritek elejere ird ra akitol meg akarsz szabadulni nevet. Ragaszd le a boritekot, es asd el. Nem kell tul melyen, csak legyen fold alatt.

Az ilyen magai tevekenysegek csak akkor mokodnek, hogy ha egyszer elvegezted oket, soha tobbe ne gondolj ra. Tehat ne vard hogy az elasott boritek mikor hozza meg gyumolcset. Felejtsd el. Majd meglatod, hogy az ex nem fog zavarni tobbe.

2010. aug. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim válasza:

Son ne legyél ilyen szemét!


Na figyelj elmondom mit tegyél.


Menj a Libribe lehetőleg az Aréna Plázába és vedd meg a Varázslatok Könyve 2-t benne van minden amit tudni akarsz, de vigyázz mert ha nem vigyázol akkor elbuksz, és te magad leszel az áldozat.Figyelmeztetlek, mert nekem már volt egy baklövésem a mágiában azóta vagyok:égett szemű...Az egyik szemem megégett egy varázslat miatt...

2010. aug. 28. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
FromOz!! és ez mennyire hatásos? mennyi időn belül hal meg az illető?
2010. aug. 29. 02:46
 29/32 anonim válasza:
TE NORMÁLIS VAGY?
2010. szept. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Ex Hasqxesqhtsganwewun wqundeksrmosunxs Kvekschwerxqomondus Qxqcyhs
2010. szept. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!