Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hisztek a mágia meg a varázsla...

Hisztek a mágia meg a varázslat létezésében? (Én nem)

Figyelt kérdés

Sokan annyira bebeszélik maguknak, hogy tudnak varázsolni meg ilyesmi. Pl.: Jósolnak

Kíváncsi vagyok, hogy ti mit gondoltok erről. Én nem hiszek az ilyenekben.


2010. aug. 14. 18:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
48%
Én igen. De a mágia az a természet rejtett, eddig a tudomány által meg nem értett erői. Nem azt jelenti, hogy egy népámító "bűvész" a kalapból előhúzza a fehér nyulat.
2010. aug. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
63%

Teljesen rendben van, hogy mindenki a saját tapasztalatának hisz. Ha neked nincs, akkor annak is oka van, nem vagy ettől kisebb se kevesebb. De azt is toleránsan kellene kezelned, hogy vannak, akiknek olyan élményeik vannak, hogy azt nem csak "bebeszélték maguknak" hanem egyszerűen nincs más magyarázat, mint:


Több dolgok vannak földön és egen,

Horatio, mintsem bölcselmetek

Álmodni képes.

(Hamlet, I.5.)

There are more things in heaven and earth, Horatio,

Than are dreamt of in your philosophy.

(Hamlet, I.5.)

2010. aug. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
65%

Én a természetfelettiben hiszek. A lélek halhatatlanságában, a szellemekben, az ufókban. A mágia és a varázslás kicsit más téma, de vannak hasonlóságok.


De a Magyar Hiszekegy-ben hiszek a legjobban.:)

2010. aug. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
85%
Én is hiszek benne, egyébként az ufo, földönkívüli lény nem ezoterikus dolog, 1 nagyobb madár raj is ufo-nak számít a radaron, a földönkívüli létet pedig már minden tudós elfogadja
2010. aug. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
42%
Ha nem hiszed, ne foglalkozz vele, és hagyj békén másokat. Biztos neked is van olyan, amire más mondaná azt, hogy badarság.
2010. aug. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
83%
Persze nem a tv-s jós csapatokban hiszek, hanem pl. hogy ha az ember a saját agya 50%-át tudja majd használni képes lesz olyan dolgokat csinálni ami most varázslatnak számít, már olyan dolgokkal kísérleteznek hogy a gondolatokat átakarják vinni számítógépekbe, több száz, több ezer év múlva el se tudjuk képzelni milyen fejlett lesz az ember agya( ha addig túléljük)
2010. aug. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
A varázslat alatt én a tárgyak repítésére meg eltüntetésére gondoltam. Vagy ilyesmire.
2010. aug. 14. 19:06
 8/19 anonim ***** válasza:
45%
Volt idő, amikor kiröhögték, aki "repülőgépeket" tervezgetett, mert képtelenségnek tartották, ma már hétköznapi dolognak számít.
2010. aug. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
59%

én hiszek abban,hogy vannak különleges emberek,akiknek kiülönféle képességeik vannak. például vannak,akik tényleg előlre megéreznek dolgokat.(ez nem jóslás)

vagy például nemrégiben láttam egy műsort,amiben egy kb. 12 éves lány valahyogy máshogy láttam az emberi testet és ránézésre megtudta mondani,hogy egy férfi keze hol volt eltörve évekkel azelőtt vagy figyelmeztetett egy nőt,hogy kezdődő rákja van.

vagy a fakírok le tudták blokkolni a fájdalomérzetüket.

én ilyenekben hiszek.inkább,mint pl.Istenben(ezzel nem akarok senkit megbántani)

2010. aug. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
86%
19:08 - No, aki a tévében műsorban csinálja, az kókler a javából...
2010. aug. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!