Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Segítene valaki démon idézésben?

Segítene valaki démon idézésben?

Figyelt kérdés
Már régóta tervezem a "dolgot" csak a mágikus kör felrajzolásában vannak még hiányoságaim..meg persze egy nállam tapasztaltabb embert szívesen meghalgatnék előre is köszönöm
2010. júl. 12. 14:28
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
100%

Ez az utolsó ilyen téma amihez kommentelek, bár ezt sem kellene...


Először is miért hiszi bárki azt, hogy mágiskus praxis folytani 1-bárki tud, 2-bárkinek szabad, 3-értelmes, hasznos dolog


Kedves kérdező, őszintén távol álljon tőlem hogy megbántsalak, de miért hiszed azt hogyha a mágia szóval ill annak értelmével, praxisával nem vagy tisztában, akkor szabad idézned?


Ez olyan mintha én feltennék itt egy kérdést: "hogyan kell vakbelet műteni? A szikém már megvan, csak az eljárással nem vagyok tisztában" Szerinted valaki adna normális választ nekem interneten(!) keresztül, úgy hogy nulla előkképzettségem van? Úgy hogy nem tanultam, nem gyakoroltam, nem vagyok tisztában a veszélyeivel, azzal ha baj lenne közben hogyan oldjam meg, a szükséges mentális állapot hiányában, védelem hiányában...stb? Senki.


A mágia interdiszciplináris tudomány. Csak azért mert érdekel, nem szabad vele foglalkoznod. Ha igazán érdekel, keress egy megbízható embert akitől tanulhatsz, aztán majd évek múltán talán tisztábban látod ezt az "idézős dolgot" és arantálom, ha látod mi is ez tulajdonképpen és mik lehetnek a következményei, valószínűleg már nem is fogod akarni.

Attól hogy a mágiából sajnos félinformációk eljutnak a tömegekig, az még nem lesz veszélytelen és tudást-nem igénylő tevékenység.


Azt ajánlom, olvass sokat a témában, keress valami iskolát magadnak a témában (van...) Kezdj el gyakorolni mentális technkikákat, étkezz úgy, gondolkozz úgy, és akkor pár év múlva eljuthatsz arra a szintre hogy megcsinálhatod.


Ui: arról nem beszélve hogy rajzolhatsz bármilyen ábrát bárhova, ha nem tudod annak a tiszta jelentéásét, hogy miért azt rajzolod miért oda és miért úgy, nem is sikerülhet (jól) a dolog. Amitől működik ez a dolog, az a te elmédben lévő tudásanyagból táplálkozik. Anélkül nem megy. Az autó se megy benzin nélkül, hiába vesszük megy. Ha teszünk is bele benzint, ha nem tudunk vezetni vszín meghalunk az első kanyarban...


Remélem segítettem


Namaste

2010. júl. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim ***** válasza:
100%

Ti nem vágjátok miről beszélek. A lényeg,hogy adott egy vallás....melynek Istenei jók és ember szeretőek. De jön a kereszténység és beállítja az összes "pogány Istent" démonnak.


Értitek már, nem azt mondom,hogy nincsenek démonok, de a kereszténységnek köszönhetjük ezt a nagy felhajtást.


AZ ördögszarv csak egy metafora.


Baal meg régen az Urak megnevezése is volt, azelőtt meg a Viharisten neve volt . Baal-Zebub egy démoni degradálása ennek az Istenségnek....ugyan is a mitológia szerint Baal legyőzte a halál urát és átvette a helyét.

2010. júl. 13. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim ***** válasza:
100%
07:52-nek maximálisan igazat adok.
2010. júl. 13. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 A kérdező kommentje:
07:52 igazad van tanulnom kell még sokat de tudom mit akarok és elfog jönni a nap amikoir meg is teszem köszönöm amit irtál
2010. júl. 13. 12:50
 35/55 anonim ***** válasza:
Mindig van veszíteni valód, még akkor is, ha most nem úgy látod... Nem javaslom a dolgot, mert nem elég egyszer legyőznöd a démont, hogy kényszerítsd, az ereje használatához állandóan küzdened kell vele, és egyszer elég hibáznod, hogy átvegye az uralmat, és onnantól tényleg elszabadul a pokol.
2010. júl. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:
61%

Olyan,hogy kényszerítés és irányítás nincs...ezek az entitások jóval az emberek fölött állnak. Inkább elhitethetik veled,hogy irányítod őket.


tanulj,tanulj,tanulj...

2010. júl. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim válasza:
100%

Üdv, Lakatos Gizella vagyok!

Én kitanítalak.

1.rajzolj fel egy zsidócsillagot tojásfehérjével(előtte 2 napig áztasd a wc-ben)

2.nagyon fontos tudnod , hogy ha elrontanád léteznek olyanok hogy szellemírtók.

a számuk 0650505050- bármikor hívható.

és ha valami probléma folytán elfuserálnád a dolgokat akkor van egy haverom, temetkezési vállalkozó.

2010. júl. 15. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim válasza:
100%

előző vagyok


FONTOS!!DANGER!

HA MEGJELENIK ELŐTTED AZ ÖRDÖG CSAPD AGYON EGY SZÍVLAPÁTTAL!!!

2010. júl. 15. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:
100%
1: Tedd a csillag közepére egy Győzike fényképét áldozatul, attól az egész pokol meg fog remegni!
2010. júl. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:
67%

haha...vicces..........szánalmas barmok.

Ez komoly téma ti meg elröhögcséltek rajta.

2010. júl. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!