Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Anyám bedilizett, mit csinálja...

Anyám bedilizett, mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Belemerült az ingázásba és azt állítja,hogy apám megcsalja őt. Már nagyon kezd idegesíteni a dolog,és szinte az egész család anya ellen van,hogy ez nem igaz. Eleinte én is hittem ennek,de leültem beszélni apámmal,aki a szemembe nem tudna hazudni,és azt mondta,hogy nincs senkie anyámon kívül és hogy ez már nagyon kezdi irritálni,hogy a folytonos féltékenységeivel...

megpróbáltam beszélni vele,de ez egyszerűen lehetetlen.Csak a saját igazát hajtja!

És minden amit ő úgy gondol,az inga igazat ad abban neki,ő a saját akaratával mozgatja,de ezt se fogja fel.

Segítsetek,már nekem is nagyon elegem van,folyton nekem áradozik arról,h apám mekkora egy szemét disznó,h most itt meg ott b*szik ezzel meg azzl..:S Ki fog a család idegilek készülni az ő hülyeségében..

Mit csináljak vele? S.O.S.

egy lány.


2010. jún. 18. 09:51
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Az inga csalóka. Megfelelő mentális felkészülés nélkül azt mutatja amit akarsz. Ültesd le anyukádat, és kérd meg hogy ingázzon úgy hogy először arra gondol: lengjen ki kör alakban. Utána kérd meg hogy gondoljon arra: lengjen ki egyenes vonalban. Mindkettőt meg fogja tudni csinálni Ez bizonyíték arra, hogy hogy az inga csupán azt mutatja amit ő látni akar. ahoz hogy az inga tényleg a tudattalanból tudjon közvetíteni, maximális objektivitásra van szükség a kérdéssel kapcsolatban, vagy rengeteg valós és tudatos tanulással elért mentális állapotra. Ha pár hónapja magánszorgalomból kezdte, (bocsánat de) ez tuti nincs meg neki. Objektív sem tud lenni, hiszen a lelkét érintő kérdésről van szó. Így egészen egyszerűen bebizonyítható hogy az inga azt mutatja mait ő akar.

Egyébként az ingának sem tudata, sem lelke, sem semmilye nincs. Arra jó hogy a tudattalanodból feltörő hatások által vezérelt mikro-izom mozgásokat felerősítve láthatóbbá tegye.


Remélem segítettem.

2010. júl. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!