Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Anyám bedilizett, mit csinálja...

Anyám bedilizett, mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Belemerült az ingázásba és azt állítja,hogy apám megcsalja őt. Már nagyon kezd idegesíteni a dolog,és szinte az egész család anya ellen van,hogy ez nem igaz. Eleinte én is hittem ennek,de leültem beszélni apámmal,aki a szemembe nem tudna hazudni,és azt mondta,hogy nincs senkie anyámon kívül és hogy ez már nagyon kezdi irritálni,hogy a folytonos féltékenységeivel...

megpróbáltam beszélni vele,de ez egyszerűen lehetetlen.Csak a saját igazát hajtja!

És minden amit ő úgy gondol,az inga igazat ad abban neki,ő a saját akaratával mozgatja,de ezt se fogja fel.

Segítsetek,már nekem is nagyon elegem van,folyton nekem áradozik arról,h apám mekkora egy szemét disznó,h most itt meg ott b*szik ezzel meg azzl..:S Ki fog a család idegilek készülni az ő hülyeségében..

Mit csináljak vele? S.O.S.

egy lány.


2010. jún. 18. 09:51
1 2
 1/11 anonim válasza:
90%
Elhiszem, hogy kikészít, de egyet tehetsz: tudatosítod magadban, hogy ez nem a Te problémád. Apukád annak idején feleségül vett egy bedilizésre hajlamos nőt, aki be is kattant. Igazából ez az ő problémájuk, oldják meg maguknak. A gyerek nem azért van, hogy a szülei életét elrendezze.
2010. jún. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Az inga helyes használata

2008, december 13 - 19:13 - Somodi Jolán


Helyes választ az ingától akkor kapsz, ha az ingával való foglalkozásod előtt megteszed ezeket a lépéseket:

- először is igyál elég vizet, legalább fél liter(a víz segítségével vezetődik az info az ingába

- ha jobb kezes vagy - vedd a jobb kezedbe az ingát a mutató és a nagy ujjaddal a többi 3-at behajtani és a szívcsakrád előtt tartani.

-mondd el:

"Kikapcsolom a szemem, a testem csak csatorna az információknak, amelyek rajtam

keresztül átfolynak az ingába(ezzel kizárod az eredmény-válasz befolyásolását a gondolatod és elvárásaid által)

mondd: "Inga kérlek szépen mutasd meg az ÉN "igen"-emet" - vársz és ez után bizonyos mozgást fog végezni az inga. Utána alázattal megköszönni a választ!

- ez megismétled a " nem" leges válaszra is - és mindig megköszönni alázattal.

- most már tudod az igen és a nem válaszok jelét.


- Ezután mindig kéréssel kezdd a kérést, tehát nem "mutasdd meg" vagy "mondd meg"... és köszönéssel végzed minden kérdés után.

- nem szabad kérdezni: jövőre , múlt életre, csak a jelenlegi életedre mostanig, másokról engedély nélkül kérdezni (itt az illető személynek annyit kell mondani:engedélyezem és kérem a választ)

- mindig egyenes kérdést tégy fel az ingának, amire igennel és nemmel lehet válaszolni. Nem szabad használni a feltételes módot a kérdésben!

- ha egy helyben áll és reszket az inga, akkor újra fogalmazd a kérdést

- az ingázás elején és közben kérdezd meg hogy ittál - e elég folyadékot (Inga kérlek szépen válaszolj ittam elegendő vizet - folyadékot a helyes ingázáshoz- jön a válasz -

- a hibás válasznak az okozója leggyakrabban a kevés folyadék a testben.

Tisztelettel bánj az ingával, a válaszokat a Teremtőnktől kapod. Elég csak 1x elfelejteni a kérést és köszönést és már a válaszok nem jönnek helyesen.

Kívánok sikeres ingázást és sok-sok új élményt!


forrás: [link]

2010. jún. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

nem házasok ^^

amúgy kb. 5-6 hónapja ilyen anyám,el akarja küldeni apát,de nem akarom és apa se akar elmenni,mert szeret minket,de anyám csak gyűlöletet mutat felé.:S

2010. jún. 18. 10:05
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi az infót,majd megmondom neki,hogy így próbálkozzon,bár eléggé megvan arról győződve,hogy ő jól csinálja..
2010. jún. 18. 10:09
 5/11 anonim ***** válasza:

Az inga az elme energiáit tükrözi, nem másokét. Tehát ha anyukád azt gondolta még a legelején, hogy megcsalja őt, akkor nyílván ezt mutatta ki az inga. Tehát ha ő gondol valamit, amit tudatalatt elhisz, akkor nyílván igaznak fogja mutatni az inga. Próbálj apukáddal beszélni, hogy üljenek le és beszéljék meg.

Sok sikert kívánok

2010. jún. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Anyukádnak meg kellene értenie,hogy nem szabad teljesen az ingára hagyatkoznia.Legyen az számára olyan,mint egy érdekes játék,kérhet az ingától tanácsot,de elsősorban mindíg a saját józan eszére kell hallgatnia.
2010. jún. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
dehát pont ez az amit nem ért meg. És hiába magyarázzuk neki,hogy ez nem igaz, még ő sértődik meg, mint valami kis ovis gyerek.:S
2010. jún. 18. 17:17
 8/11 anonim ***** válasza:
21%
brühühü
2010. jún. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

"Ezután mindig kéréssel kezdd a kérést, tehát nem "mutasdd meg" vagy "mondd meg"..."


hogy kéréssel, ha nem így?

2010. jún. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
hát pl. Kérlek inga...
2010. jún. 21. 15:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!