Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Lehet ciganykartyaval egy...

Lehet ciganykartyaval egy illeto tartozkodasi helyere josolni?

Figyelt kérdés
Nem vagyok mar kezdo, de errol nem tudok. Van erre mod es ha igen akkor hogyan?

2014. szept. 7. 14:31
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Képzeld ezzel a módszerrel hány eltünt embert találnának meg, ha lehetne.
2014. szept. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%

Jósolni lehet...

csak kicsi a találati valószinüsége!

2014. szept. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kedves elso............nem ugy gondoltam, hogy egy eltunt szemelyre, akirol nincs semmi informacio!!! Nem vagyok nyomozo....... :) Akire szeretnek, arrol van tobb infom, hogy hol lehet, es ezek kozul erdekelt volna, hogy eppen hol tartozkodik.
2014. szept. 7. 16:34
 4/8 A kérdező kommentje:
Egyebkent ezt nagyon birom, hogy kapok 2 valaszt amibol mindketto hasznalhatatlan. :) Nincs ott, hogy " nem, nem lehet, ezert es ezert"......vagy, "igen, lehet, ezen a modon." En nem ertem az embereket. Minek irnak oda egy kerdeshez, ha nem leszek elorebb tole. En egy hozzaerto valaszara lettem volna kivancsi, nem olyanera aki eleteben nem fogott a kezeben joskartyat! Na mindegy! Kossz a semmit! :)
2014. szept. 7. 16:38
 5/8 anonim válasza:
Szerintem nem lehet, nekem jósoltak már, meg több ismerőseimnek is, de csak olyanokat tudtak megmondani, hogy hova valósí az illető vagy hogy milyen (lesz) az anyagi háttere.
2014. szept. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Koszi! Vegre valaki, aki valami hasznalhatot is irt!
2014. szept. 9. 18:17
 7/8 anonim válasza:

Előző voltam, igen én is utálom, amikor valaki csak okoskodik és nem a kérdésre válaszol.

Szerintem egyébként jóslásról szóló könyvekben esetleg találhatsz valamit ezzel kapcsolatban.

2014. szept. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Simán! Max nem lesz ott...
2014. szept. 12. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!