Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Valaki jósolni, Budapesten?

Valaki jósolni, Budapesten?

Figyelt kérdés
Budapesten ingyen vagy általam szabott kisebb összegért jósolni? Fontos téma/k!

#jövő #jóslás #tutijóslat
2014. júl. 7. 12:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Az előző tarot csomagom az enyészeté lett és ezen a héten érkezik csak az új csomagom...

Nem vagyok profi, sőt messze állok tőle...ha tudsz várni ameddig megjön a paklim akkor megcsinálhatom, de tudni kell hogy én is még csak gyakorlok.


Más esetben ingyen kétlem hogy bárki elvállalná, hacsak nem ismerős, barát.

2014. júl. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Írok privátban!
2014. júl. 7. 13:29
 3/6 *Nekomimi* ***** válasza:
Én akár most rögtön, ingyen is jósolok Neked. Igaz, nem lesz nagy durranás, de egy valamit meg tudok mondani. Rettentően hiszékeny és naív vagy.
2014. júl. 8. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm nagyvonalú kommented, de ha majd mást vagy egyéb kioktató hozzászólásra vágyakozom akkor azonnal Neked írok! Megígérem!
2014. júl. 11. 14:14
 5/6 anonim válasza:
én internetes jóslást vállalok, de az az ára, hogy üzenetbeb egy verset kéne írnod magadról, hogy elképzeljelek
2014. júl. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"kioktató hozzászólásra vágyakozom akkor azonnal Neked írok! Megígérem!"


Ilyen ügyben nekem is írhatsz nyugodtan. Úgy le tudnálak oltani jóslás ügyben, hogy nem állnál meg a lábadon.

2014. júl. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!