Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Hogyan lehet jósolni?

Hogyan lehet jósolni?

Figyelt kérdés
11 éves vagyok. kis korom óta foglaloktat ez a dolog. sokat kérdezem az anyukámat az ezotéria kapcsán. én tudnék jósolni? hogyan kell?

2014. jún. 26. 09:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Baromi egyszerűen: sehogy.

Inkább foglalkozz valóságos dolgokkal az ezotéria helyett és tanulj.

2014. jún. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Mit jelent 11 évesen az, hogy "kis koromban" ?


Régen se a gyerekek jósoltak, hanem az idősek. Akik megmondták a fiataloknak, ha nem tanulnak semmi nem lesz belőlük... Úgy is lett...

2014. jún. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:

életem, attól hogy foglalkoztat az nem azt jelenti hogy van hozzá érzéked. nem leszólni akarlak, de lehet hogy ehezz egy vele született adottság kell.:))


N19

2014. jún. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ja, pl skizofrénia:D
2014. jún. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
#4-esnek! Hüleeee :DDDD xd
2014. jún. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező, azért mert 11 éves vagy még tudnod kellene, hogy a mondatok kezdőbetűje mindig nagybetű.


Megjósolom, hogy soha az életbe nem fogsz tudni jósolni, ugyanis nem születtél olyan képességgel, te egy alacsonyabb rendű életforma vagy, fogd föl. Egy 10 kilós vesekő előbb megjósolja a jövőmet mint te.

2014. jún. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Badarságok, badarságok, jósolni bárki megtanulhat. Aki mást mond, az valósznűleg hasznonszerzés céljából, veleszületett/szerzett ignorancia vagy szimpla együgyűség miatt teszi.


Persze kell hozzá egy mester, aki meg is tudja tanitani, és itt jön a képbe az adottság: olyan ember nagyon kevés van, aki át is tudja adni a tudást. Én nem vagyok olyan sajnos és a mesterem is meghalt már.


De amit tudnod kell: a kristálygömbök, ilyenolyan kártyák, horoszkópok, tealevélből jóslás és hasonlók hazugságok. Két dolog van ami működik, az egyik az álomfejtés, a másik a spontán vizió. Az utóbbit nem lehet irányitani.


Ha kérdésed van, várom :D

2014. jún. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

"Én nem vagyok olyan sajnos és a mesterem is meghalt már."


Akkor teljesen fölösleges kérdeznie, hiszen tőled úgy sem kap választ. 10 kilós vesekő.

2014. jún. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nagy különbség van a jóslás és a prófétálás között.

Pió atyánál nem kellett gyónnia hívőknek mert már tudta mi a problémájuk,állítólag a levitációra is képes volt.A Szent szellem ajándékai a karizmák ,így a prófétálás is.

Aztán döntsed el aki válaszol neked az-az információ a Szent szellem,vagy egy démon által kapta az illető. A jóslásnak ,az ingának is van szelleme !

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__joslas__2871218-mily..

Szerintem ismerd meg az Isteni rend-szert,tudd meg hogyan milyen hatás mechanizmussal működnek a démonok,istentelen szellemi lények !

Igazságból csak egy van ! Az igazságot kövesd ne a babiloni- jezsuita-vatikáni judea-kersztény hazugságokat . Jézus azt mondja, hogy „óvakodjatok a hamis prófétáktól, báránybőrben jönnek hozzátok de legbelül ragadozó farkasok. Gyümölcseiről ismeritek fel őket. A jó fa jó gyümölcsöt terem, a rossz fa rossz gyümölcsöt terem.”

DÉMONI BELÉPÉSI PONTOK

[link]


[link]


[link]


(III. Mózes 19:31)

„Ne menjetek igézőkhöz, és a jövendőmondókat ne tudakozzátok, hogy magatokat azokkal megfertőztessétek. Én vagyok az Úr, a ti Istenetek.”


Kézrátétel vagy valami más ?

http://www.youtube.com/watch?v=huL5notHOeM


Hallgasd végig az Ö feltöltéseiket

RevealHiddenReality

CoronitaClassics


( III. Mózes 20:6)

„Amely ember, pedig az igézőkhöz és a jövendőmondókhoz fordul, hogy azok után paráználkodjék, arra is kiontom haragomat, és kiirtom azt az ő népe közül.”


(V. Mózes 18:9-14.)

„Mikor te bemégy arra a földre, a melyet az Úr, a te Istened ád néked: ne tanulj cselekedni azoknak a népeknek utálatosságai szerint. Ne találtassék te közötted, a ki az ő fiát vagy leányát átvigye a tűzön, se jövendőmondó, se igéző, se jegymagyarázó, se varázsló;

Se bűbájos, se ördöngösöktől tudakozó, se titok-fejtő, se halottidéző;

Mert mind utálja az Úr, a ki ezeket míveli, és ez ilyen utálatosságokért űzi ki őket az Úr, a te Istened te előled.

Tökéletes légy az Úrral, a te Isteneddel.

Mert ezek a nemzetek, a kiket te elűzesz, igézőkre és jövendőmondókra hallgatnak; de tenéked nem engedett ilyet az Úr, a te Istened.”


(V. Mózes 13:1-4)

„Mikor te közötted jövendőmondó, vagy álomlátó támad és jelt vagy csodát ád néked;

Ha bekövetkezik is az a jel vagy a csoda, a melyről szólott vala néked, mondván: Kövessünk idegen isteneket, a kiket te nem ismersz, és tiszteljük azokat Ne hallgass efféle jövendőmondónak beszédeire, vagy az efféle álomlátóra; mert az Úr, a ti Istenetek kísért titeket, hogy megtudja, ha szeretitek-é az Urat, a ti Isteneteket teljes szívetekből, és teljes lelketekből?

Az Urat, a ti Isteneteket kövessétek, és őt féljétek, és az ő parancsolatait tartsátok meg, és az ő szavára hallgassatok, őt tiszteljétek, és ő hozzá ragaszkodjatok.”


Charles Capps. A Teremtő ereje veled van

[link]


Bertha Dudde A VÉGIDŐK PRÓFÉTANŐJE

[link]

2014. jún. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
szerintem nem kéne ennyire leszólni, igaz sajnos a kérdésedre nem tudok válaszolni de keress ilyen oldalakat a neten biztos sok van.
2014. júl. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!