Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Hogyan lehet jósolni?

Hogyan lehet jósolni?

Figyelt kérdés
11 éves vagyok. kis korom óta foglaloktat ez a dolog. sokat kérdezem az anyukámat az ezotéria kapcsán. én tudnék jósolni? hogyan kell?

2014. jún. 26. 09:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Kedves vesköves!

Te egy oltári nagy tahó vagy.


Kebves biblia idéző!

Ez nem a jehova.hu ne akarj mindenkit megtéríteni. Talán minden mennybe jutott lélek után fejpénzt kapsz??


Kedves kérdező!

A jósláshoz csak jó enberismeret kell.

Általános kérdésekkel kezdenek, a válaszokból szűrik le hogy mit akarsz hallani. A végeredmény a placebó hatáshoz hasonló: ha valamit nagyon akaesz hogy megtörténjen, az valószínűleg meg is történik. Ha ez érdekel, próbálgasd , de ne hidd el hogy ez valamitermészetfeletti képesség.

2014. júl. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Lpatrikl !

Id,:nEz nem a jehova.hu ne akarj mindenkit megtéríteni. Talán minden mennybe jutott lélek után fejpénzt kapsz??

- nem tartozom egyik felekezethez sem

- ezt tetszik, ha nem is fejpénz talán piros pontot, pöttyös labdát…….

/ Mivel hiszek a lélek hallhatatlanságában,gondolom odaát a földi életünk alatt megszerzett lelki,szellemi tudással, a mások felé nyújtott lelki,szellemi adás lesz a tőkénk./


Kérdezőnek !


A vallási vonatkozást már leírtam korábban –Te dolgod.

Konkrétan 11-évesen korainak tartom,hogy ezzel foglalkozzál. Édesanyád a kérdéseidre mit felelt? Gondolom a médiákból rád folyó sokaság, rád is hatással van.

Mi a célod? Csak kíváncsi vagy ?


Szakmailag

Ahogy Lpatrikl írta.

Vannak aki nem értenek hozzá,de hihetetlen önbizalommal, jó emberismerettel eladják magukat – és találnak is hozzá sok naivat ( Tv-és betelefonálós stb.)

Gyanús jelek: - kérdéseket tesz fel!


Aztán vannak akik valóban értenek hozzá,és ez az ami nehezebben megfogható,de lehetséges.

- nem telefonba jósol,mielőtt hozzá mész felkészülve vár

- nem tesz fel kérdéseket,mert úgyis, ahogy nézi a kirakásokat,érkeznek a becsatornázott információk és tudja

- sosem jósolnak 18-éva alattinak,kábítószer hatása alatt lévőnek, mentális zavarokkal rendelkezőnek ( pszichológiai kezelés alatt állónak ), nem mondanak halál időpontot meg,

- valammenyire leszűrhető mert a múltad,jelened történéseknek egyeznie kell,a jövőnek meg bekéne következnie


Maga a jóslás amennyiben helytálló előre mutat történéseket,figyelmeztet élethelyzetekre és,ha bekövetkezik amit megjósoltak, azt mindenki maga dönti el hogyan fogja lereagálni .

Segítséget nyújthat ,ha nem vagy biztos a körülötted lévő emberek ,hogyan éreznek ,gondolkodnak felőled.


Mivel korábban foglalkoztam( na jó bitang jó voltam benne,nem én mondtam mások)

jóslással ,nem mondanék önmagamnak ellent,de már megcseréltem azóta magam.

Elvileg egy erős tudatos ember a saját kezében tartja az életét, és ott van a MOST-ban 100%-an, az tisztában van az életével a körülötte lévő emberekkel.


Internetről,könyvekből, tingli - tangli tanfolyamokról valamilyen szinten a magad szórakoztatására használhatod ,de minek......

2014. júl. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

A jóslásnak mindenképpen az emberismeret az alapja.

Van aki zsigerből ráérez a másik ember személyiségére, vágyaira, de van akinek ezt tanulni kell. Nem az égi szellem, sem a bolygókőzi energia, vagy a túlvilági lelkek mondják a jósnak amit tud.

2014. júl. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Igaz, már fél év is eltelt, de a kérdésed nem avul el.

Ritka, hogy valakit ilyen korai életkorban ez foglalkoztasson. Légy nyitott, ha ez van neked megírva, megtalálod utat.

Most még nem tudnál jósolni, mert ehhez nagyon sok élettapasztalat, emberismeret szükséges.

2015. márc. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!