Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » A világvége a majás világvége...

A világvége a majás világvége időpontjában lesz, vagy lesz egy újabb világvége, ami a világvége után jön el csak úgy spontán?

Figyelt kérdés
2012. nov. 16. 10:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
A 10000. barátok közt rész után lesz világ vége. Sok vak ember nem látja az erre utaló jeleket
2012. nov. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Te jó ég, már egyeztetni kell a világvégéket? Külön naptárrendszer kellene csak a világvégékhez. :))


"világvége után", ez mit jelent? Elvileg csak egy világvége lesz, ami elég spontán lesz, igen. Mást nem tudunk előre.

2012. nov. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

"lesz egy újabb világvége, ami a világvége után jön el csak úgy spontán"-IGEN, valamikor későbbiekben és nem lesz előre bejelentve!

Ugyanis a "majás világvége" ezt jelenti:

"A maja időszámítást a "világ vége" zárja.Három istenség pusztítja el a Földet. Az Ég Sárkánya özönvizet idéz elő,

a Fekete Isten különböző fegyverekkel támad a Földre, és a kozmikus katasztrófát egy kígyókkal díszített hajú gonosz istennő rontása teszi teljessé." (Mi az idő ?, Gondolat, 1980 )

Elhiszed hogy ezek az "istenek" tényleg katasztrófát okoznak december 21 után ?

2012. nov. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%
2012. nov. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%
Miért nem bírja senki sem felfogni , hogy a maják naptárjának van csak vége 2012.12.21-én, az hogy a maják szadizták egymást,és kinyírták a naptárt készítő emberkét, még nem jelenti azt , hogy világ vége lesz.
2012. nov. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
72%
Olvasd el a BIBLIA János Jelenésekről szóló részét abban le van írva az igazság. Csak ez az egy igazság létezik, a többi mese!!!!! Arra jó, hogy a hitetleneket megtévesszék!!!
2012. nov. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
79%
most tudtam meg a hírt hogy a világvége érdeklődés hiányában elmarad
2012. nov. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi a rák haja az, hogy "világvége"?! A bolygó pusztulása? Erre komoly esély van de csak sok milliárd év múlva. A bolygó lakhatatlanná válása a jelenlegi élővilág számára? Ettől a világnak még nincs vége, az Élet nagyhatalom, mindig alkalmazkodik a megváltozott körülményekhez (gondolj bele, hány olyan életforma létezik, amelyeknek a minket éltető oxigén halálos méreg, és viszont).

Szerintem különféle homályos elméleteknél, ide-oda értelmezhető leleteknél jóval reálisabb veszély az, hogy az emberiség végtelen önhittségében és ostobaságában lassan - vagy esetleg néhány óra alatt - saját magát pusztitja el, és magával ránt néhány ma élő fajt is.

De még ez sem a "világvége" (amelyből eddigi életemben már többet is átéltem, pedig különféle nagytudásúak nagy bizonyossággal, percre pontosan előre megjósolták azokat!).

2012. nov. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A korszak véget ér 2012. 12. 21-én


Az ezt követő korszak 2043-ban ér véget, de erről még korai szerintem vitatkozni.

2012. nov. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ha kicsit keresgélsz, sok mindent megtalálsz az interneten. Akik röhögnek az egészen, nincs teljesen igazuk...


Nem világvége lesz, hanem VÁLTOZÁS VAN. Hogy ez pontosan mit jelent, lehet róla vitatkozni, mindenkinek más a véleménye.

Egy jobb világ felé haladunk, sokan azt mondják, visszajön az aranykor. De az oda vezető nagyon nehéz lesz. Tehát most a közeljövőben nagyon nehéz lesz megélni, sok minden összeomlik körülöttünk, olyan dolgok, amelyeket megdönthetetlennek hittünk. Pl. történelmi "igazságok", bankrendszer, stb. MInedn, ami már eddig sem működött, véget ér. De nem egyik napról a másikra és nem katasztrófával.


Ez egy folyamat, aminek a kellős közepén tartunk.

2012. nov. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!