Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Ez miatt továbbra is aggódnom...

Ez miatt továbbra is aggódnom kéne?

Figyelt kérdés

Eléggé félek a net miatt! :'( Mert sajna van pár ember aki olyan bunkó, hogy azt mondja, hogy nézd meg azt, és ezt az oldalt.... De az is lehet, h azon az oldalon vlm más van, amit mondanak... Én nagyon félek ezen kapcsán, mert engem már megszivattak páran.... :( (nem is nagyon merem megnézni azokat, amiket kiraktok ide......)

Szóval aggódjak továbbra is?????? :(


2011. okt. 1. 21:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj.

Ne nyiss meg linket, vagy a linket követő hozzászólásokat olvasd el, hogy biztos légy nem ijesztő vagy vírusos a lap. Az is célravezető, ha elolvasod a linkben lévő írást, sokszor az is már rávezet, hogy mi bújik meg mögötte.

2011. okt. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2011. okt. 1. 21:33
 3/6 anonim válasza:
Szerintem, egyszerűen ne reagálj az ilyen ablakokra
2011. okt. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2011. okt. 15. 19:21
 5/6 anonim ***** válasza:
jah tudom mire gondolsz, link előtt video nézés előtt olvasd el a hozzászólásokat az sokat segít (vannak azok a videok amik végén benyomnak egy sikitó rémsztő képet, nah ezeknél hatásos) viszont van olyan oldal (facebookon jelenik meg legtöbbször) hogy xy-on megnézte a videot és tetszik neki stb, rámész a linkre inditanád a videot erre neked is kidobja hogy tetszett holott nincs semmi video.. erre van egy program (ha nem értesz ugy a gépekhez ismerőst kérd meg) ez a program figyelmeztet ha valami nem stimmel (pl nálam felugrott egy riasztó ablak a beépített rejtett lájk gombról)
2011. okt. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, és nálam is ugrott már fel olyan ilyesztő ablak....
2011. nov. 4. 16:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!