Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Kedves Jósok és jósnők!...

Kedves Jósok és jósnők! 1987.10.18-án születtem. Mi vár rám a napokban, ebben a hónapban és ebben az évben?

Figyelt kérdés
Kérlek vessetek kártyát, komolyan útmutatásra van szükségem a szerelem, a pénzügyek és minden olyan tekintetben, ami említésre méltó! Számítok segítségetekre, amelyet előre is nagyon köszönök!
2011. jún. 16. 22:15
 1/6 anonim válasza:

Kedves Kérdező, habár én nem vagyok jósnő, de rengeteg dolgot megéreztem az életem során, mint az enyém, és mások életében is..Nem tudom ez hogy lehet. Nem használok kártyákat, sem kristálygömböt..

Persze nem mindig jön be. De nem kell gondolkoznom hozzá, írok valamit, és az sokszor bejön..

egyébként 18 éven aluli vagyok.

De én mégis azt mondom, hogy a közeljövőben összefogsz találkozni valakivel, akit nagyon megkedvelsz, sok időt fogtok együtt tölteni.. Ami a pénzet illeti, kevesebb pénzed lesz, de nem sokkal mint szokott. remélem tudtam segíteni

2011. jún. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne higgyél a jósoknak, hülyeség, csak a pénzedet akarják!
2011. jún. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Rövid időn belül bosszuság fog érni, mert utaznod kell, de aztán az utazás miatt,után sok pénz üti a markod.

Készülsz valahova?

2011. jún. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Semmilyen hosszabb út nincs tervben. :-)
2011. jún. 18. 23:16
 5/6 anonim ***** válasza:
68%

Hogyha ezt olvasod:

1.Netezel!

2.Olvasol!

4.Nem veszed észre,hogy hiányzik a 3. pont!

5.Megnézed,hogy igaz-e!

6.Gondolkozol,kinek mond el az új viccedet!

2011. jún. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, mélyre néztem monitoromban érted, és látom, hogy hinni fogsz bugyuta embereknek a neten, akik kitalálnak mindenséget, csak hogy egy buta kérdezőt beszívassanak. 10.000 lesz!
2011. júl. 12. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!