Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » A jósok miért csak utalgatni...

A jósok miért csak utalgatni tudnak, miért nem tudnak soha konkrét dolgokat jósolni?

Figyelt kérdés
2011. máj. 14. 16:05
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
ha már látják a jövőt, vagy mi...
2011. máj. 14. 16:09
 2/13 Jóska Pista Sanyi válasza:
88%

Azért utalgatnak mert mindenkinek olyan dolgokat mondanak amiből bármit ki lehet hozni és akkor elcsodálkozol húú ennek igaza volt milyen jól látja előre a dolgokat.


Ha konkrét dolgot mondana rájönnél hogy semmit nem lát előre és csaló. Olyan ez mint a horoszkóp meg a többi ilyen blabla. Összehord egy csomó dolgot aztán valami csak rád illik. És örülsz neki.

2011. máj. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

mert a nagy többségük csaló, lehet vannak igazi látok de hogy pl nem azok akik a TV ben vannak tuti...

Pl tv-s látnok miért kérdezi a nevet? Tudnia kéne elvileg...

2011. máj. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Pontosan,ahogy az előbb írta.Őket hívják ingyenélőknek és csalóknak.
2011. máj. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
43%
A helyzet az,hogy tudnak konkrét dolgokat is jósolni. Most azokról beszélek,aki valóban rendelkeznek jövőbelátó képességgel,és ezt az adottságot folyamatosan fejlesztik is.Igazuk van a szkeptikusoknak,és a jóslás tényében hívőknek is.A jövő benne van a jelenünkben,és valóban érvényesülnek az ok-okozati összefüggések is.A jövő tehát szerteágazó.A látnok szeme előtt nagy valószínűséggel bevillan ezekből egy lehetséges jövőkép,amit a leírtak szerint be is vonzhatunk,de ki is kerülhetünk.A jövőnk eszerint, végül is rajtunk múlik.A sors nyilván utunkat állhatja általunk nem befolyásolható dolgokkal,de a sorsunk még ebben a váratlan helyzetben is a hozott döntésünk szerint módosul.
2011. máj. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

ezt kiröl irtad?

nem kell általánositani.

nekem már jósoltak és bejött amit mondott.

összejövök egy fiuval akinek gyereke van,és külföldre megyek dolgozni.

be is jött mind a kettő anno

2011. máj. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Aki hisz a jóslásokban,annak beválik,aki nem hisz,annak pedig nem! A jövőt senki nem látja! Legfeljebb elképzelései lehetnek róla.
2011. máj. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__joslas__1798169-szer..


Ez volt az indokod hogy feltetted a kérdésed. :) Nos nekem azt mondta hogy majd megfogom találni a nagy Ő-t. Nem mondom rá hogy csaló de szerintem ha az ember van olyan szerencsés az életben akkor biztos hogy az a személy megtalálja majd a hozzá illő párt akit a nagy Ő-nek lehet mondani. Megkérdtem arra hogy küldjön nekem privátot hogy leteszteljem valóban van-e ilyen képessége, kíváncsi vagyok arra hogy mit tud még rólam elmondani.

2011. máj. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
mert ha konkrét dolgokat mondanak mindenki rájönne, hogy csalnak
2011. máj. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 BlackSword ***** válasza:
Mert az összes jós csaló... Azért utalgatnak, fogalmaznek kétségesen, hogy bármi történjen, ők bele tudják magyarázni az igazukat... Hogy is járt az a görög király aki ezt a jóslatot kapta a háború előtt? "ha támadsz, egy nagy birodalom omlik majd össze... És vesztett... De ha győzött volna, akkor is igaz lett volna a jóslat...
2011. máj. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!