Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Tapasztalatok Erdős Csaba jósról?

Tapasztalatok Erdős Csaba jósról?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok, árak?
2011. máj. 6. 18:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyon rég jártam nála először, kb. 8 éve akkor olyan 2000ft volt és kb. fél órát voltam bent nála. A legutolsó alkalom is volt már vagy 5 éve, akkor azt hiszem kb. 3500 volt. Először a tenyeremből mondott el mindent, főleg a múltamról, és mivel az mind igaz volt nőtt a bizalmam benne. Amiket a jövőről mondott úgyszintén igaznak bizonyultak. Kicsit szétszórt az ember, de érti a dolgát. Egy ideje szeretnék megint eljutni hozzá, de nehéz elérni
2011. máj. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
előző vagyok, miután mindent elmondott tenyérből kérdezhetsz te, azt kártyával veti ki, így érdemes listát készíteni a kérdésekről, hogy semmi ne maradjon ki. ha egy konkrét személlyel kapcsolatban érdeklődsz nem árt ha van nálad valamilyen kép.
2011. máj. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szia!

Nagyon köszönöm,hogy írtál, ha megkérlek írnál erre a címre, nekem, hogy fel tudjam veled venni a kapcsolatot? Légyszi!!!

2011. máj. 10. 13:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!