Olvastam, illetve jósoltam Müller Péter Jóskönyvbéből, s elakadtam a valtozó vonásoknál. Mit kell velük kezdeni?
Alapjelnek a 2. jósjelet kaptam (BEFOGADÓ), változó vonások az első, második, harmadik és az ötödik.
Tehát irányjelnek a 35. (HALADÁS) jelet kaptam. Nem értem, hogy mit kell tennem, hogy eljusak az irányjelbe?
(a valtozó vonásokat kell teljesítsem, vagy esetleg azok ellenkezőjét?)
nagyon izgatott vagyok, hogy megfejtsem "rendesen" is a jóslatot :)
Szia! En csak ritkan, es nagyon fontos kerdesekben "josoltatok", es nagyon szeretem ezt a könyvet. Emiatt par oldalt mindig ujra elolvasok benne, a 83.old-on hagytam benne kis cetlit, elötte lapokon több helyen szövegkiemelövel kiemeltem, hogy az egesz menetet igy gyorsabban felfrissitsem, ujra teljesen "kepbe kerüljek", ha elöveszem a könyvet. Nekem a 83. oldalon van ez, nem szo szerint: A valtozo vonasok = a tulerett helyzetek, amik arra kesztetnek, kilepj a helyzetböl, kulcsjelenetek, tulhabzo v gyenge pontok. Javaslom e fejezetet olvasgasd el többször!
Ugy ertelmezem, hogy az alapjel az az elethelyzet, amiben vagy (amiböl 64 van), az iranyjel az, amibe kerülni fogsz, ami fele haladsz, es a valtozo vonasok lenditenek at egyikböl a masikba, ezek megmutatjak, mi a legjobb´, amit tehetsz, vagy amire figyelned erdemes.
Azt mar megtapasztaltam, hogy ami tavolrol vonzonak tünik, amit szeretnek, az eleinte vonzo, majd miutan elerem, benne vagyok, unalmassa valik vagy eppen akkor latszanak a benne levö nehezsegek, feladatok. Igy ugyanaz az elethelyzet mas az elejen es mas par ev mulva (amikor mar alig varom, hogy vege legyen), a köznapi eletben ezt is nevezhetük iranyjelnek (ami annyira vonzo volt) es alapjelnek (miutan ezt a vonzot elertem, mar tovabb akarok lepni, haladok egy uj fele).
Joslasra peldaul elöttem egy regi kerdesem, ennel alapjel 57, iranyjel 59. Valtozok: 2, 3, 6.
Itt a valtozok egyertelmü feladatokat adnak:
2.Tisztazni kell a dolgot! Reszben a multbol, reszben negativ hatas. Tudattalanba belenezni es eloszlik az erejük.
3. Tett halala az okoskodas! Fontold meg amit kimondassz! (meg 2 mondat)
6. Ne ass tovabb a rejtett okok utan, nem vezet sehova!
Viszont nemcsak a valtozok mutatjak meg a valaszt, szerintem az egeszben (alap-es iranyjelben is) mindenhol vannak informaciok, amit követni erdemes. Irja is, hogy meditalni a valaszon. Az alapjelet javaslom, ugy olvasd, hogy most ebben a szituban vagyok, a többit ugy, hogy vajon mi fele megyek, milyen tanacsot ad, amit tegyek.
Szerintem ez szemelyes, es ha mas olvassa ugyanazt, mast erezhet benne fontosnak, mint Te.
Ja es szerintem nem erdemes minden egyes mondatot kivesezni, hanem csak az egesz ertelmet atlatni, az alap-es iranyjelben a hosszu szövegben csak azt keresni, ami informacio NEKEM, ami mond valamit nekem. A valtozoknal viszont szerintem minden egyes valtozo ad legalabb egy infotmaciot.
Az elözö peldamban a 2 es 6 valtozo akar ellentetesnek is tünik, de nem az, mert mas dolgokra vonatkozik (amiböl mindkettö a kerdeshez kapcsolodik), egy dolognak a melyere kellett asni, egy masiknak meg ne keressem a rejtett ertelmet.
2.
ui: Nem a MüllerP irta egyebkent a Joskönyvet, csak forditotta, mint tudjuk...
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!