Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Miért jönnek hozzám oda...

Miért jönnek hozzám oda emberek az utcán, hogy jósoljanak nekem?

Figyelt kérdés
Ha látják a jövőt, tudniuk kellene, hogy úgysem állok meg nekik, mert nem érdekel a dolog.
2011. jan. 17. 12:31
 1/8 Panda Péter ***** válasza:
100%
nyilvánvalóan van egy "palimadár" aurád, és azt hiszik hogy lehúzhatnak egy kis pénzzel.
2011. jan. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert azt hiszik, hogy balek vagy, és hogy majd jól le tudnak. venni.
2011. jan. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Nem tudni...

Velem is volt ilyen.Mentem az utcán is épp rá akartam gyúlytani,mikor elém állt egy nő.

Azt hittem cigi kell neki,kivettem egy szálat,int hogy nem azt kell,kivettem a fülemből a hallgatót,erre közli velem hogy látja hogy én nem ide való vagyok,és hogy engem megátkozott egy nő.

Adjak neki 100 forintot meg egy papírzsepit.Adtam,erre egy fadarabot egy meg egy ezrest beletekert a zsepibe,és azt montda du háromkor szórjak rá sót,töröljem meg vele a talpam,és akkor megszűnik az átok.És hogy töltsek ki lottót az ezresből,és ő tudja hogy nyerek és meghálálom majd neki.

A százast elétette.

Én meg megijedtem,és a kezébe nyomtam az ezressel a fadarabot,meg a zsepit mindent és elhúztam...


Fura volt,és ilyesztő!

2011. jan. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát azért mert nem igazi jósok (márha van olyan). Velem is megesett már párszor, de sosem adtam pénzt. Egyszer engedtem, hogy jósoljanak, azt monda, hogy megátkozott egy nő. Tegyek a tenyerembe kétszáz forintot és leveszi az átkot. Persze nem tettem. Érdekes, hogy mindig a kormos hölgyek találnak meg.
2011. jan. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező !


Én szerintem valami olyan dolog fog történi ami lehet hogy nagyon rossz lesz , és ezt szeretnék megakadályozni !

Szóval szerintem egyszer haggyd hogy megállítson és elmondja amit tudnod kell..

2011. jan. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mert jósok, és gondolatolvasók
2011. jan. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Akik valamennyire is képesek bele látni a jövőbe, azok biztos nem az utcán szaladgálnak, hogy boldog-boldogtalant zaklassanak a hülye jóslataikkal.
2011. jan. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Mert mindíg lesznek palimadarak és akik megélnek belőlük.
2011. jan. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!