Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Mit jelent, ha 2 életvonalam...

Mit jelent, ha 2 életvonalam van, egymás mellett és kb.2 cm-es szakaszon átfedés van, elindul az egyik, annak a felénél kezdődik a másik? Mellettük megvan a sorsvonalam is.

Figyelt kérdés
2011. jan. 6. 23:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Tudathasadás?:D
2011. jan. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A mai lakáshitelállapotokban még az is elképzelhető :)
2011. jan. 7. 00:23
 3/6 anonim ***** válasza:
Kissé két értelmű nekem, amit írtál. Lehet, hogy az csak 1 életvonal, ami kettéágazik, de ha tényleg 2 életvonal, akkor az azt jelenti, hogy eléggé be van biztosítva az életed, mert úgy mond egy védőangyalod van.
2011. jan. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem ágazik ketté, kb. 1 cm távolság van köztük és párhuzamosak...

A krúdy-féle tenyérjóslásos könyvben olvastam, hogy van valami jelentése, de nem írta le, hogy mi, csak hogy érdekes valamiért. De ez az angyalos dolog tetszik... :)

2011. jan. 7. 11:00
 5/6 anonim ***** válasza:

Egészséget, biztonságot, sikert jelent. Valahol olvastam, hogy akinek ilyen van a tenyerén, azzal ha valaki kezet fog szerencse fogja érni. :D

(előző válaszoló voltam)

2011. jan. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, egy-két dologban biztos, hogy valaki nagyon vigyázott rám/ránk a kisfiammal. :)
2011. jan. 7. 11:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!