Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Mit jelenthet ez? Kérlek...

Mit jelenthet ez? Kérlek benneteket aki nem ért hozzá vagy nem hisz benne ne is írjon köszönöm.

Figyelt kérdés

Na szóval a mai napon egy nagyon szép és kedves lánynak a cipője elejére léptem véletlenül. És még ugyan ezen a napon egy másik házban ő lépet véletlenül az én cipőm elejére, mit jelenthet ez?


Nagyon kérek mindenkit hogy most ne küldjetek olyanokat hogy hülye vagyok vagy nem jelent semmit vagy bolond vagyok vagy ilyenek, komoly válaszokat akik értenek hozzá.


2010. nov. 10. 23:41
 1/4 anonim válasza:

jelentése csak attól függ, h Te miben hiszel! ;)

az Univerzum aszerint alakítja a dolgokat, amiben nem kételkednek...én ebben hiszek!

csak rendeld +, és +kapod. ezek szerint kaptál 1 esélyt,de azt, h hogyan élsz vele, már Neked kell tudnod! :)

2010. nov. 11. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
"szemet, szemert!"
2010. nov. 11. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerinted ha már olyan közel kerülgetitek egymást hogy módotok van egymás cipőjére lépni akkor mindkét fél részéről fölmerül a szándékosság gyanuja!!

Ha tényleg olyan szépnek és kedvesnek találod akkor tessék neki megmondani!!Ne légy nyuszi,a lányoknak hizeleg ha dicséred Őket és még az is kiderülhet hogy Te sem vagy közömbös az Ő számára!!

2010. nov. 12. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nagyon kedvesek vagytok.
2010. nov. 12. 08:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!