Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Íratlan szabályok?

Íratlan szabályok?

Figyelt kérdés

Több íratlan szabályról is hallottam

Pl: gyereknek,babáknak,terhes nőknek nem jósolunk


Nem ülünk keresztbe tett lábakkal


Van egy szabály ami eltér

Van aki jósol az magának nem tudd, valakik szerint meg lehet



júl. 5. 03:34
A kérdező szavazást indított:
Igen tudsz
Nem,nem tudsz
Mindenki saját maga dönti el, hogy igen vagy nem
5 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Alapból hülyeség a kérdés, ha egy jós nem tudja, hogy magának tud-e jósolni, akkor az nem jós.
júl. 5. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én úgy hallottam, hogy ha te megtanulod a kártyákat használni szóval te mint jósnőt tudsz másnak jósolni,de elvileg magadnak nem szabad.
júl. 5. 09:38
 3/6 A kérdező kommentje:

Jó most egy sarkított példa


a pszichológusnak is van pszichológusa és hiába pszichológusként dolgozik

magát nem praktizálhatja

júl. 5. 09:39
 4/6 Fuxoló ***** válasza:

Jósolhatsz magadnak is, jósolhatsz másnak is, megkérheted az ismerősödet, hogy menjen el lottózni, és jósolsz neki, van ez így, milyen kár, hogy sose jön össze.


A pszichológus azért nem praktizálhatja magát, mert a pszihológia nem arról szól, hogy valaki bemegy a terembe beszél és pénzt kap.


Mindenesetre, mutass fel bizonyítékot nekünk a jóslásoddal kapcsolatosan, én a Fuxoló vagyok, ma menni fogok az út szélén mert kell a gyümölcs, úgyhogy keresek, mi fog velem történni?

júl. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Gondoltam megosztom az informáciot hátha egyszer vkinek segít


Több embert is felkerestem

Állítólag azért nem tudsz vagy csak nagyon nehezen tudsz magadnak jósolni,mert beleviszed az érzelmeket vágyakat és így már teljesen mást add ki.

júl. 9. 07:56
 6/6 Fuxoló ***** válasza:

Akkor egyértelműen az ismerősödnek kell jósolni, lottózás előtt. És ha már milliomos leszel, akkor nyugodtan folytathatod a jósolást, úgy, hogy nem kell aggódnod a pénz problémák miatt.


Valószínűleg a több ember akit felkerestél már milliomosok, vagy csak szeretnek nagyot mondani. Mindenesetre sokan értenek mások idejének pazarlásához.

júl. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!