Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Védőburokról mit tudtok? Azt...

Védőburokról mit tudtok? Azt mondta egy látó -jósnő hogy szükségem lenne rá. Vannak kétségeim.

Figyelt kérdés

ezzel tényleg el lehet kerülni a rossz dolgokat?

segíthet????


2010. szept. 27. 14:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

15:36

Ez nagyon érdekes amit írtál. Nekem az anyósom egy igen gonosz nő akivel szemben valóban hatásos a védelem. (nem akarja az unokát) azonban a párom szeretné, lehet négis energetikailag köze ahhoz, hogy nem jön össze?

2010. szept. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Kerüld el a látó-jósnőket,és máris elkerültél egy rossz dolgot.Ez segíthet.
2010. szept. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
16:39-esnek, én csak alapszinten "űzöm" a dolgot.....úgy gondolom anyósod bezavarhat, mondjuk rontás szinten, vagy a negatív gondolataival...akár nem is teljesen szándékosan! A kis családot lehet bevonni védőburokkal, amin fennakadnak a rosszakarók, mellesleg én az angyali segítségkérésbe is nagyon hiszek, ha az embernek rosszul mennek a dolgai! Én kértem babát és kaptam!
2010. szept. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!