Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Védőburokról mit tudtok? Azt...

Védőburokról mit tudtok? Azt mondta egy látó -jósnő hogy szükségem lenne rá. Vannak kétségeim.

Figyelt kérdés

ezzel tényleg el lehet kerülni a rossz dolgokat?

segíthet????


2010. szept. 27. 14:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%
Ha képes Vagy elhinni segít.Én a veszélyes helyen hagyott bicajt/autót is "bevonom" és tudom,hogy ott maradnak,ahol hagytam őket.Nehézség emberszemszögből hinni megfoghatatlan fényeknek és burkoknak,de mert mi korlátoltságunkban nem LÁTJUK még léteznek a dolgok...
2010. szept. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Annak viszont ne adj túl nagy energiát,ha esetleg a jósnő rémítgetett emberrel vagy nem emberrel,aki figyel Rád,esetleg ártana Neked,mert ez nagyon ritka.Én inkább a szeretetteljes elküldésére koncentrálnék a védelem mellett.
2010. szept. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
hiszek benne és érzek néha dolgokat tehát tudom hogy nem csak azok léteznek amit látunk.. Köszönöm a válaszod.
2010. szept. 27. 14:31
 4/13 anonim ***** válasza:
A védőburkot determinálni kell: hol hasson, mennyi ideig, mit szűrjön... PL egész aurád, lényed köré mondjuk hófehérben 24 órát, kívülről jövő rossz energiát nem enged át. (nem negatív-az csak egy töltés) Még hordhatsz magadnál védelmet szolgáló ásványt és hórusz szemet...nagyon röviden ennyi
2010. szept. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
én szoktam magam köré vonni, pl orvosi rendelőben....elképzelem h egy arany színű fényes burok van körülöttem ami megóv.....a fiammal is szoktam alkalmazni és bizony az autómat is próbáltam már így óvni. nekem idáig segített, én is hiszek benne. De nem mondta h neked mi ellen kéne? így elég nehéz elképzelni h megvéd, ha nem tudod h mitől kell!
2010. szept. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
párkapcsolati problémák és teherbe esési gondjaim vannak.
2010. szept. 27. 15:28
 7/13 A kérdező kommentje:

A védőburok szerepe hogy helyreálija azokat a dolgokat az életedben melyek előidőzték azt a sok rosszat, és ezzel azok az események megelőzhetőek melyek a továbbiakban olyan dolgokat idéznének elő nálad melyek rossz irányba, sodornák az életedet.


A burok azokat az energiákat állítja helyre az életedben melyek, úgymond kisiklottak, agy rossz irányban indultak el.


Vagy olyan események részese leszel mely esetleg bántóak, lehetnek számodra, és ettől véd meg ez a védőburok. Szó szerint kell értelmezni, ez szabályosan egy burkot képez körülötted mely olyan rezgéseket ad vissza neked melyek, figyelmeztetnek arra, ha rosszat tennél, vagy mondanál, vagy ha valaki ártani akar, akkor ez meggátol, abban hogy sérülés érjen. Valamint a burok hatására azok a pozitív energiák melyek eddig nyugalomba voltak újra felélednek.


A burok szerepe erős és ezt senki más nem használhatja, csak is kizárólag az akinek elkészítjük

burok hatása nagyon erős és 100% hatásos.

2010. szept. 27. 15:30
 8/13 anonim válasza:
0%
úristen ti hisztek ezekben a sz@rokban? De most komolyan.
2010. szept. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
0%
még hogy védőgömb...legutóbb a star warsban láttam ilyen védőgömböt.:):)
2010. szept. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
nem akarlak bántani, de a párkapcsolati probléma ellen nem tudom elképzelni a burkot, ha teszem azt az anyóssal lenne problémád akkor ellene lehetne, de a párod "ellen"? a baba a párod miatt nem jön össze, nálam is volt ilyen, utólag jól látom, h miért.....
2010. szept. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!